سه سناریو AFC برای معین سهمیه های جام جهانی فوتسال

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی جام جهانی 2021 فوتسال لیتوانی قرار است 11 خردادماه در زوریخ برگزار گردد. این در حالی است که هنوز شرایط حضور هشت تیم در جام جهانی (از جمله پنج سهمیه قاره آسیا) هنوز تعیین نشده است.

سه سناریو AFC برای معین سهمیه های جام جهانی فوتسال

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور شد مسابقات قهرمانی قاره که در حکم مسابقات انتخابی جام جهانی بود را لغو کند. با این تصمیم، بلاتکلیفی در مشخص سهمیه های آسیا شدت گرفت و هنوز هم به صورت قطعی و رسمی اعلام نشده کدام کشورها با کدام مکانیسم راهی جام جهانی می شوند.

داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال ایران در تبادل نظر با خبرنگاران، گفت: قرار است هیات رئیسه و کمیته فوتسال کنفدراسیون آسیا جلسه ای داشته باشند. فکر می کنم این جلسه روز دوشنبه نهایی و تصمیم گیری نهایی انجام گردد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ خبر رسمی درباره نحوه مشخص سهمیه ها اعلام نشده است، گفت: با این حال شنیده ها حاکی از سه سناریو AFC برای انتخاب نمایندگانش در جام جهانی است که در هر سه سناریو حضور ایران و احتمالاً ژاپن و ازبکستان قطعی است. ممکن است دو تیم دیگر از بین امتیازات فنی و سوابق انتخاب شوند. حالت دیگر انتخاب دو تیم دیگر با برگزاری یک مسابقه پلی آف بین چند کشور است. در حالت سوم هم این احتمال وجود دارد که نمایندگان آسیا در جام جهانی قبل راهی جام جهانی لیتوانی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7048

به "سه سناریو AFC برای معین سهمیه های جام جهانی فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه سناریو AFC برای معین سهمیه های جام جهانی فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید