شهرداری آستارا و چوکا برای ورزش گیلان دغدغه نداشتند

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران/گیلان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: شهرداری آستارا و چوکای تالش از امکانات شهرستان خود استفاده کردند و برای اداره کل ورزش و جوانان گیلان دغدغه نداشتند.

شهرداری آستارا و چوکا برای ورزش گیلان دغدغه نداشتند

مریم بخشی در جریان سفر خود به شهرستان آستارا و شرکت در جلسه برطرف مسائل ورزشگاه وحدت این بندر مرزی، اظهار کرد: برای عملیات احداث چمن مصنوعی و پیست تارتان ورزشگاه وحدت، رقمی معادل 40 میلیارد ریال هزینه شد.

وی با اشاره به اینکه به دلیل حضور تیم شهرداری در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، عملیات احداث این دو پروژه از الویت ها بود، ادامه داد: برای همین منظور 25 میلیارد ریالی را که برای استخر سروشیده بانوان در نظر گرفته شده بود، برای این منظور اختصاص یافت.

بخشی در ادامه با بیان اینکه برای صعود تیم شهرداری به لیگ آزادگان شاهد تعامل و همکاری همه جانبه در این بندر مرزی بودیم، اضافه نمود: شهرداری آستارا و چوکای تالش برای اداره کل ورزش و جوانان گیلان دغدغه نداشتند و از توانمندی و امکانات شهرستان های خود استفاده کردند.

وی با تأکید بر اینکه بعضی کاستی های ورزشگاه وحدت از قبیل نیمکت های تیم های ذخیره باید در شهرستان مرتفع گردد، یادآور شد: در کوشش هستیم تا با همکاری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، اعتبار تعویض فنس ورزشگاه را که مبلغی معادل 10 میلیارد ریال می باشد را از محل اعتبارات نفت تأمین کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، بندر مرزی آستارا و گردنه حیران را پاره تن استان گیلان برشمرد و افزود: در آینده ای نزدیک، بزرگترین جشنواره پرواز بادباک ها در گردنه حیران آستارا برگزار خواهد شد.

وحدت آماده نگردد شهرداری بازی نمی کند

عباس صابر، فرماندار آستارا در این نشست، گفت: اگر ورزشگاه وحدت آستارا برای دیدارهای فصل پیش روی لیگ آزادگان آماده نگردد، تیم شهرداری در مسابقات حاضر نخواهد شد.

وی با بیان اینکه تجهیز ورزشگاه وحدت و برطرف نواقص آن از مهمترین اولویت هاست، ادامه داد: باید زیرساخت های ورزشگاه وحدت برای میزبانی از همه تیم های لیگ آزادگان ایجاد گردد تا امتیازات میزبانی از تیم شهرداری سلب نگردد.

صابر ضمن تأکید بر معرفی پیمانکار ساخت سکوهای تماشاگران این ورزشگاه، توضیح داد: برای احداث دکل های روشنایی و اسکوربورد نیز باید از اعتبارات ملی بهره مند شد.

وی در سرانجام با اشاره به استفاده از همه ظرفیت های شهرستان و استان برای مهیا کردن شرایط میزبانی آستارا، اضافه نمود: برای ساخت رختکن، فنس دور زمین و برطرف سایر اشکالات ورزشگاه باید اداره کل ورزش و جوانان و دستگاه های اجرایی شهرستان تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4492

به "شهرداری آستارا و چوکا برای ورزش گیلان دغدغه نداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری آستارا و چوکا برای ورزش گیلان دغدغه نداشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید