فیلم سینمایی خروج به باشگاه میلیاردی ها پیوست

به گزارش وبلاگ خرید، فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در چهارمین روز از اکران اینترنتی به فروش یک میلیاردی رسید.

فیلم سینمایی خروج به باشگاه میلیاردی ها پیوست

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی فیلیمو و نماوا، پس از گذشت 3 روز و 21 ساعت از ادامه اکران خروج در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا، این فیلم از مرز یک میلیارد فروش در مجموع دو پلتفرم گذشت.

با مجموع آمار هر دو سرویس فیلیمو و نماوا، 84 هزار و چهارصد بلیط در 3 روز 21 ساعت به فروش رفته که در آمدی بیش از یک میلیاردی به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر دریافت حداقل 2/5 تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی 6 ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو سرویس وی او دی فیلیمو و نماوا را می توان حداقل 211 هزار نفر برآورد کرد.

خروج در حالی به باشگاه یک میلیاردی ها پیوسته است که اولین بار است بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها یک فیلم به صورت اینترنتی اکران می شود. این تجربه در اکران فیلم سینمایی داستانی قبلا در کشور وجود نداشته است و با مشکل نسخه غیرقانونی نیز دقایقی بعد از اکران آنلاین روبه رو شد.

این فیلم قصه زندگی گروهی پنبه کار شهرستانی را روایت می کنند که محصول شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده این گروه تصمیم می گیرند برای اعتراض به شرایط شان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند

فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

4127

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1766

به "فیلم سینمایی خروج به باشگاه میلیاردی ها پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم سینمایی خروج به باشگاه میلیاردی ها پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید