قهرمانی پرسپولیس و تودهنی محکم به بدخواهان

به گزارش مجله بای بلاگ، پرسپولیس به طور قطع برنده و پیروز این فینال عظیم است. از درون دروازه تا نوک حمله نفراتی را داریم که می توانند از عهده این مسوولیت و این بازی مهم برآمده و با اقتدار جام را به تهران بیاورند. هرچند برخی از کم تجربگی برخی از بازیکنان صحبت می نمایند، اما در این بازی تجربه حرف اول را نمی زند و میل و اراده ای که بین تک تک بچه ها و اعضای کادر فنی و مدیریت باشگاه وجود دارد می تواند به آن ها یاری کند تا آخرین بازی که مهترین بازی هم محسوب می گردد را با بهترین شرایط به خاتمه برسانند و دست پر به تهران بازگردند.

قهرمانی پرسپولیس و تودهنی محکم به بدخواهان

من اطمینان دارم این جوانان ما می خواهند قهرمان شوند و این اراده بالا باعث می گردد هیچ عامل بازدارنده ای نتواند این اراده را از بین ببرد. همدلی خوبی که بین مربیان، کادر فنی و مدیران باشگاه وجود دارد یکی از اصلی ترین عامل موفقیت این تیم در فینال خواهد بود.

نقش مدیریت در آرامش این روز های پرسپولیس غیرقابل انکار است و اتفاقات خوب این روز های پرسپولیس نتیجه همدلی کامل بین ارکان مختلف باشگاه با یکدیگر است. وقتی مدیران همدل باشند و هدف اصلی شان موفقیت باشگاه و خدمت کردن به پرسپولیس باشد، باید هم آرامش خوبی در باشگاه ایجاد گردد. غیر از نقش بازیکنان، مربیان و مدیران، میلیون ها طرفدار در هر شکلی حامی این تیم بوده و هستند و با این شرایط من پرسپولیس را صدرصد قهرمان می دانم و با قاطعیت می گویم که این تیم با جام به تهران بازخواهد گشت.

نباید فراموش کرد ما جوانان با اراده ای داریم که آن قدر به وطن و کشورشان تعصب و علاقه دارند که هیچ کارشکنی و مسئله ای نمی تواند مقابل آن مقاومت کند. از کشور های دور و نزدیک گرفته تا ای اف سی و فیفا و. نمی خواستند ما به این موفقیت ها برسیم، اما اراده ما مانع شد و حالا هم پرسپولیس با قهرمانی در آسیا تودهنی محکمی به همه بدخواهان ایران خواهد زد. امکانات ما در مقایسه با حریفان قابل قیاس نیست و با قاطعیت می گویم این جوان های ما بهترین های تاریخ پرسپولیس هستند و می توانند با قهرمانی خود جواب همه کارشکنی های خارجی و بعضی خائنان داخلی را بدهند. در حال حاضر مساله وطن و کشور ما مطرح است و پرسپولیس نماینده ایران است.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5482

به "قهرمانی پرسپولیس و تودهنی محکم به بدخواهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی پرسپولیس و تودهنی محکم به بدخواهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید