محاکمه مارین لوپن به اتهام انتشار عکس هایی از داعش

به گزارش مجله بای بلاگ، به جرم تبلیغات تروریستی به واسطه انتشار عکسی از گروه تروریستی داعش در شبکه های اجتماعی در سال 2015، دادستانی عمومی نانتر درخواست جریمه پنج هزار یورویی علیه مارین لوپن، رهبر حزب اجتماع ملی و ژیلبر کولار، یکی از اعضای این حزب صادر کرد.

محاکمه مارین لوپن به اتهام انتشار عکس هایی از داعش

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مارین لوپن، رهبر حزب اجتماع ملی، در دادگاهی که روز چهارشنبه برگزار گشت در دفاع از خود آزادی بیان و اطلاعات را بیان نمود، در حالی که ژیلبر کولار، نماینده مجلس اروپا از حزب اجتماع ملی، به ویژه ادعا کرد که دشمن داعش است.

این دو سیاستمدار به دلیل انتشار پیام هایی با مضمون خشونت یا اینکه حیثیت انسانی را به طور جدی تضعیف کند و ممکن است توسط بچه ها دیده شود، محاکمه می شوند. جرمی که حکم آن می تواند سه سال زندان و 75 هزار یورو باشد.

ژان پاسکال اوالی، دادستان پرونده، در دادخواست خود توضیح داد: آن ها کاملاً حق پخش این تصاویر را داشتند، مساله این است که اطمینان حاصل شود قبل از پخش هیچ کودکی این تصاویر را نمی بیند یا درک نمی کند.

در پاسخ به دادستان، لوپن گفت، تصاویر تکان دهنده هستند، اما در جهت ترغیب تروریسم نیستند.

او از خودش دفاع کرد و گفت، تنها کسی نبوده که تصاویر داعش را منتشر کرده، او اتهامات علیه خود درباره تبلیغ داعش را رد کرد.

مارین لوپن و ژیلبر کولار در دسامبر 2015، تنها چند هفته پس از حملات داعش در پاریس و سن-سنت دنیس، عکس هایی از خشونت های داعش در توئیتر خود منتشر کردند.

خیمه نیوز: خیمه نیوز، با  مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه ...

تور تایلند: تور تایلند ارزان قیمت، تور سامویی، تور پوکت، پاتایا، بانکوک، چیانگ مای، کرابی را با ما تجربه کنید.

زرین گراف: زرین گراف: عصر طلایی گرافیک

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6100

به "محاکمه مارین لوپن به اتهام انتشار عکس هایی از داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه مارین لوپن به اتهام انتشار عکس هایی از داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید