محصولات پارک فناوری پردیس به 3 کشور صادر می شوند

به گزارش وبلاگ خرید، به گزارش خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس، میلاد صدرخانلو رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس گفت: در راستای یکی از برنامه های مرکز توسعه تجارت فناوری که تعامل با بروکرهای صادرات فناوری است، پیروز شدیم بعد از چند ماه مذاکره و آنالیز، با دو بروکر صادرات فناوری تفاهم نامه همکاری امضا کنیم. یکی از این کارگزاران در حوزه صادرات فناوریِ دو کشور عمان و قرقیزستان و دیگری در حوزه صادرات محصولات فناورانه بخش سلامت به کشور افغانستان فعالیت می نمایند.

محصولات پارک فناوری پردیس به 3 کشور صادر می شوند

رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری در خصوص فرآیند شکل گیری همکاری با این دو کارگزار گفت: بعد از چند ماه آنالیز و تامل بر سوابق کاری و توانمندی های این دو کارگزارِ صادرات فناوری، به اجماع رسیدیم که توان بسیار بالایی برای همکاری با شرکت های پارک فناوری پردیس دارند و تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از عقد تفاهم نامه با این دو شرکت، برای هر کدام از آنها هفت جلسه دو جانبه با شرکت های پارک، تدوین و برگزار گردید. خوشبختانه پس از جلسات، بازخورد بسیار مثبتی نیز از شرکت های پارک دریافت کردیم و توانمندیِ این دو کارگزار مورد رضایت شرکت ها واقع شده بود. ما خوشبین هستیم که به امید خدا با این دو بروکر صادرات فناوری که به جمع بروکرهای ما اضافه شده اند، بتوانیم در نهایت حرکت مثبتی در جهت صادرات محصولات پارک انجام دهیم.

صدرخانلو در خصوص چگونگی آغاز همکاری با یکی از این کارگزاران صادرات فناوری شرح داد: همکاری با بروکری که با عمان و قرقیزستان تعامل دارد، یکی از خروجی های تعامل میان مرکز توسعه تجارت فناوری پارک و شبکه فن بازار ملی ایران است؛ چرا که در برنامه هایی که در تعامل با فن بازار استانی خراسان رضوی داشتیم، با این کارگزار آشنا شدیم. این کارگزارِ خراسانی در حال توسعه کار خود به تهران بود که با آنها آشنا شده و پس از چند ماه آنالیز و تعامل، تفاهم نامه همکاری امضا کردیم.

رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری در خصوص طرح های ویژه این دو کارگزار برای محصولات فراوری شده در پارک فناوری پردیس گفت: هر دو کارگزار، فارغ از فعالیت های عمومی مانند مذاکره با شرکت ها، شناسایی محصولات مناسب برای بازارهای هدف و در نهایت کوشش برای صادرات آنها، دارای برنامه های اختصاصی برای شرکت های پارک هستند. بروکری که در حوزه عمان و قرقیزستان فعالیت می نماید، در کوشش است تا یک شو روم محصولات فناورانه در کشور عمان راه اندازی کند.

اگرچه این حرکت تنها محدود به همکاری این بروکر با ما نمی گردد اما تصمیم بر آن شده است که بخش مجزا و مستقلی در این شو روم به محصولات پارک فناوری پردیس اختصاص داده گردد. این بروکر پس از آنالیز هایی که طی چند ماه اخیر بر روی محصولات شرکت های پارک فناوری انجام داده است، خروجی مطلوبی را برای این نمایشِ محصولات پیش بینی می نماید.

وی اضافه کرد: بروکری که در حوزه افغانستان فعالیت می نماید طرح احداث یک کلینیک در افغانستان که بخش عمده ای از تجهیزات آن توسط صادرات پارک فناوری پردیس و شبکه فن بازار ملی ایران تامین می گردد، ارائه نموده است. این دو طرح به طور اختصاصی برای رونق صادرات محصولات پارک توسط مرکز توسعه تجارت فناوری پیگیری خواهد شد.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2332

به "محصولات پارک فناوری پردیس به 3 کشور صادر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات پارک فناوری پردیس به 3 کشور صادر می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید