مدل توالت فرنگی شیک و زیبا مناسب فضاهای کوچک

به گزارش وبلاگ خرید، همیشه مکان هایی در خانه وجود دارند که حل کردن مشکل کمبود جا در آنها به یک معمای سخت تبدیل می شود. یکی از این مکان ها آشپزخانه است و مکان دیگر بدون شک حمام و سرویس بهداشی خواهد بود. انتخاب مدل توالت فرنگی مناسب و زیبا از جهات زیادی برای فضاهای کوچک سودمند خواهد بود. توالت فرنگی به دلیل داشتن ارگونومی مناسب، برای سلامتی بدن ما مفید بوده و از لحاظ زیبایی، پاکیزگی و کارایی نسبت به مدل های سنتی و مضری که در بیشتر خانه ها دیده می شوند رجحان قابل توجهی دارند. طرح های مدرن توالت فرنگی که به صورت بدون پایه بروی دیوار نصب می شوند با ایجاد کردن حس شناور گونه در محیط به بزرگتر نشان داده شدن فضا کمک بسیار زیادی خواهند کرد. به همین خاطر تمامی مدل هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد از این ایده بهره می برند تا برای فضاهای کوچک کاربردی تر شوند.

مدل توالت فرنگی شیک و زیبا مناسب فضاهای کوچک

همچنین استفاده از این مدل توالت فرنگی نه تنها سبب افزایش فضای موجود در سرویس بهداشتی خواهد شد بلکه از نظر زیبایی و ایجاد بهترین دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز می تواند تا حد بسیار زیادی پیروز باشد. در تصاویری که در همین مطلب درج کرده ایم به وضوح می توان مشاهده کرد که طراحان مختلف وقت بسیار زیادی برای طراحی انواع توالت فرنگی در بهترین و زیباترین شکل ها صرف کرده اند تا بتوان سرویس بهداشتی را نه فقط بعنوان مکانی برای برطرف مزاج بلکه به مکانی بسیار زیبا، دل انگیز! و بسیار پاکیزه مانند سایر منازل تبدیل کرد. در بسیاری از تصاویری که با دقت فراوان، جستجو و در این صفحه درج کرده ایم مشاهده می کنید که برخی سرویس ها از نظر زیبایی و پاکیزگی حتی از اتاق نشیمن نیز بالاتر هستند!

از آنجایی که در طراحی فضای داخلی منازل مسکونی الویت های اول به اتاق نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب ها تعلق دارد حمام و سرویس بهداشتی از باقی مانده این فضاها ساخته می شوند؛ بنابراین طبیعی است که بیشتر مردم با کمبود فضا در چنین مکان هایی روبرو باشند. برای غلبه با این کمبود، استفاده هوشمندانه از سانت سانت فضا و ارگونومی مناسب لوازم قرار داده شده در آن تنها راه چاره خواهد بود. لوازمی که در عین زیبایی، فضای کمتری نیز اشغال خواهند کرد.

مثلاً بسیاری از طرحها و انواع مدل توالت فرنگی که در سالیان اخیر در مدل های شناور به بازار مصرف عرضه شده اند در کنار خود از روشویی بسیار زیباتر و سِت شده با خود استفاده می کنند که همین موضوع دقیقاً توانسته نه تنها فضای درون سرویس را بسیار جذابتر نماید بلکه آن تصور همیشگی از این مکان را به صورتی کامل تغییر داده است. بسیاری از این روشویی ها از نظر نوع طراحی و ساخت هیچ فرقی با توالت فرنگی شناوری که مانند آنها بر روی دیوار نصب شده ندارند بلکه تنها تفاوت درب توالت فرنگی ست. این هماهنگی سبب زیبایی، تناسب بهتر و همچنین هماهنگی فوق العاده در طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی خواهد شد.

طرح های مدرن و شیکی که در زیر مشاهده خواهید کرد همگی دو تکه بوده و همراه با بیده مخصوص شست و شو عرضه می شوند. وجود بیده نیاز شما به نصب شیر آب در کنار توالت فرنگی را که ایده ای نامناسب و نازیبا است برطرف می کند.

با نگاه به تصاویر زیر و مدل های فراوانی از اینگونه توالت فرنگی می توان دریافت که در بسیاری از نقاط جهان، سالهاست به سمت هرچه زیباتر شدن، بی عیب و نقص تر شدن و پاکیزه تر شدن فضای درونی سرویس بهداشتی حرکت کرده اند آن هم با استفاده از صدها مدل توالت فرنگی شیک و زیبا برای فضاهای کوچک و البته بزرگ در بهترین شکل و شمایل.

منبع: اتاق
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مرداد 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2276

به "مدل توالت فرنگی شیک و زیبا مناسب فضاهای کوچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل توالت فرنگی شیک و زیبا مناسب فضاهای کوچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید