مرور فیلم های مجید مجیدی در شبکه نمایش

به گزارش مجله بای بلاگ، تهران (پانا) - نمایش در بخش مرورآثار به فیلم هایی با کارگردانی مجید مجیدی می پردازد.

مرور فیلم های مجید مجیدی در شبکه نمایش

بنابراعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون آتش نشانی می پردازد و در بخش مرور صحنه گران به فیلم های مجید مجیدی کارگردان مطرح و پیشکسوت سینمای ایران خواهد پرداخت. همچنین به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی روز پنجشنبه 21 اسفند ماه ساعت 19 از این شبکه پخش خواهد شد.

ساعت 13:

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 16 تا 22 اسفند ماه به ترتیب فیلم های: صبح فرشته، به جا مانده، گمیچی، دریا دلان، مانده از آسمان(مناسبتی روز راهیان نور)، عینک دودی و پرواز در شب روی آنتن می فرایند.

ساعت 19:

این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم هایی با مضمون آتش نشانی را از شنبه تا آدینه به ترتیب با عناوین: آتش نشانان چتر باز، نردبان 49، فرار از جهنم، انفجار آتش 2، شجاعترین و چهار راه استانبول پخش خواهد نمود.

ساعت 21:

این هفته شبکه نمایش در بخش صحنه گران فیلم هایی به کارگردانی مجید مجیدی را در جدول پخش خود جانمایی نموده است که به ترتیب فیلم های: بیدمجنون، باران، پدر، رنگ خدا، بچه های آسمان و آوازگنجشک ها برای مخاطبان پخش خواهد شد.

ساعت 23

فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش به ترتیب: راه چاره بیرحمانه، جوی، قتل در سن ملو، ماجراهای ناگوار، گوینده خبر 2 افسانه ادامه دارد، گاوچرانها و بیگانگان و بالاتر از افتخار هستند که از شنبه تا آدینه پخش می شوند.

ساعت یک بامداد:

فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب : دام، ویلا می تازد، خوشبختی برای ما، حادثه آکسبو، بازگشت به رودخانه برفی، آهسته آهسته ، باتلاق مرگ و پول رابردار و فرار کن هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا آدینه این فیلم ها را مشاهده نمایند.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6813

به "مرور فیلم های مجید مجیدی در شبکه نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرور فیلم های مجید مجیدی در شبکه نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید