مقاله: آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا

به گزارش وبلاگ خرید، به طور کلی ارتباطات به صورت غیرمستقیم است که احتمالا منعکس کننده گرایش های آمریکای شمالی و انگلیس می باشد. اگر چه بیشتر کانادایی ها می توانند در صورت لزوم به طور آشکارانه مخالفت خود را اعلام کنند، اما ترجیح می دهند این کار را با دقت و سیاست انجام دهند. سبک ارتباط آنها اساسا عملی و متکی به حس مشترک است و اگر از یک فرهنگی که در آن ارتباطات بسیار مستقیم است می آیید، بهتر است کمی رفتارتان آرام تر و غیر مستقیم تر باشد تا حسی شبیه تهدید به یک کانادایی ندهد.

مقاله: آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا

در فرهنگ مردم کشور کانادا بحث در خصوص زندگی شخصی خود با همکاران بسیار با احتیاط انجام می شود.

معمولا در محیط کاری مردان با کت و شلوار و کروات و خانم ها هم با کت و شلوار یا پیراهن رسمی ظاهر می شوند.

سبک ارتباطی در فرهنگ مردم کشور کانادا معمولا بین انگلیسی و فرانسوی زبانان فرق دارد. فرانسوی زبانان معمولا رک تر (البته کمتر از فرانسوی ها) هستند و آن ها معمولا پر انرژی تر از انگلیسی زبانان هم می باشند. آن هایی که انگلیسی صحبت می کنند معمولا در هنگامی که شخصی در حال مکالمه است، صحبت او را قطع ننموده و این قضیه را بی احترامی تلقنی می کنند.

به علت اینکه در کانادا، مردمی از تمام ملیت ها زندگی می کنند، نمی توان یک عادت خاص ارتباطی را ارائه داد. با این حال سبک های ارتباطی پایه ای که در سطح کشور نسبتا استاندارد هستند، وجود دارد. به اسم مثال، بازرگانان به طور کلی مودبانه و آسان گیر به نظر می رسند و تا حدودی غیر رسمی هستند.

منبع مقاله: آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا

انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8515

به "مقاله: آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید