مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

به گزارش وبلاگ خرید، جنگل ابر واقعاً شب ها زنده می شود! تورهای شبانه از جنگل ابر چشم انداز جدیدی از این اکوسیستم منحصر به فرد را به نمایش می گذارد. یک راهنمای طبیعت گردی شما را به جنگل هدایت می کند و به انواع حیوانات وحشی مانند آرمادیلو، رتیل و غیره آشنا می کند. از نزدیک به صداهای جنگل گوش دهید! ممکن است صدای های مختلفی در میان درختان را بشنوید.

مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

این سرزمین سبز باعث افتخار و لذت گردشگران در کاستاریکا است. جنگل ابر با داشتن پوششی ابری که در قسمت بالایی آن است، با جنگل های بارانی گرمسیری که در بسیاری از مناطق کاستاریکا پراکنده شده اند، تفاوت جالبی دارد. سفر یک روزه به جنگل ابر Monteverde فرصتی برای خنک شدن و کاوش در زیبایی و تنوع بی نظیر جنگل ابر فراهم میکند. ما پیاده روی در منطقه حفاظت شده جنگل ابری Monteverde را با راهنمای دو زبانه طبیعت گرد برای کسب بهترین تجربه انتخاب کردیم. صبح زود وقتی حیوانات از خواب بیدار می شوند و جنگل آرام و ساکت است، تور را ترتیب دهید.

محلی های آگاه از محیط زیست در دهه 1950 در اینجا کار تولید لبنیات و تولید پنیر را آغاز کردند و یک سوم زمین های خود را به عنوان حوزه آبخیز حفظ کردند. در سال 1972، با کمک سازمان های بین المللی، زمین بیشتری خریداری شد و ذخیره گاه جنگلی ابر Monteverde رسماً تحریم شد.

منبع مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8580

به "مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید