نصیرزاده: برانکو دروغ می گوید، او در ایران برانکو شد

به گزارش وبلاگ خرید، نمی توانیم بازیکن خارجی را بیاوریم ولی ایرانی بازی درآوریم و امروز و فردا کنیم. وقتی بازیکن به فرودگاه می رود و کشور را ترک می نماید، خودش فسخ است.

نصیرزاده: برانکو دروغ می گوید، او در ایران برانکو شد

کارشناس امور مدیریتی و حقوقی فوتبال گفت: برانکو دروغ می گوید چراکه می تواند تخفیف دهد و پرونده را از فیفا برگرداند.

به گزارش فارس، هوشنگ نصیرزاده در گفت وگو با رادیو ورزش در مورد پرونده های باشگاه پرسپولیس و موارد حقوقی در فوتبال کشورمان گفت: در دنیا یک اتحادیه به نام اتحادیه بین المللی بازیکنان حرفه ای فوتبال وجود دارد که خیلی فیفا را تحت فشار قرار می دهد. فیفا نیز تحت نفوذ آنهاست و بیشتر آرایی که صادر می گردد، به سود بازیکنان است. ما اخیراً در کشورمان کمبود مهاجم داریم و می خواهیم این نقص را با بازیکنان خارجی رفع کنیم اما باید پول شان به موقع پرداخت گردد. قبلاً این قانون بود که اگر سه ماه پول را با تأخیر پرداخت نمایند، بازیکنان می توانند قرارداد را فسخ نمایند. اکنون این مدت به دو ماه رسیده و در سفری که به ایتالیا داشتم، شنیدم قرار است به یک ماه کاهش یابد.

وی اضافه کرد: فوتبال یک پدیده غربی است؛ از نحوه اداره و مقررات تا خود بازی. به همین دلیل باید به قوانین توجه کرد. نمی توانیم بازیکن خارجی را بیاوریم ولی ایرانی بازی درآوریم و امروز و فردا کنیم. وقتی بازیکن به فرودگاه می رود و کشور را ترک می نماید، خودش فسخ است. بعد هم وکیل می گیرند و باشگاه دیگر هیچ حرفی برایش باقی نمی ماند چون واقعاً پول را پرداخت ننموده است. به همین دلیل محکوم به پرداخت پول و 2 درصد دیرکرد می شویم.

نصیرزاده بیان نمود: اخیراً دیدم آقای برانکو مصاحبه ای انجام داده و گفته ماجرا از دست من خارج شده است. او دروغ می گوید. خودش شکایت نموده و خودش هم می تواند کوتاه بیاید. برانکو در ایران برانکو شده و پولی را که به خاطر آن به پرسپولیس و هوادارانش فشار می آورد، می تواند عملیاتش را متوقف کند و تخفیف دهد. همه چیز دست خودش است. این که می گوید از دست من خارج شده، مطلقاً صحت ندارد.

کارشناس حقوقی فوتبال گفت: وقتی یک خارجی آورده ایم که برای شما جام می آورد، باید پولش را بدهید. دخل و خرج ما با هم برابر نیست و این مشکل پیش می آید. قیمت دلار هم بالا رفته و پولی که الان باید بدهیم، با زمانی که قرارداد بسته ایم، تناقض دارد.

نصیرزاده پیرامون مسأله استوکس و اینکه آیا پرسپولیس قبل از انعقاد قرارداد با این بازیکن استعلام گرفته است، گفت: انسان ها رفتارهای خود را تکرار می نمایند و بازیکن هم رفتار بد خود را. یک بار استوکس گفت من بخشی از پولم را از تراکتور نگرفته ام. در یک جلسه گفتم چرا نگرفتی؟ گفت بخشی از آن را به کارگزارم داده ام. وقتی بازیکن پول را به کارگزار داده یعنی باشگاه تعهدش را انجام داده است. اساساً تجربه آوردن بریتانیایی ها در ایران خوب نبوده است. هر کدام به صورت مقطعی ناسازگاری داشتند.

وی اضافه کرد: اگر در قراردادهای خود حقوق ماهیانه منظور نموده باشیم، در صورت عقب افتادن دو ماه، بازیکن می تواند از ما شکایت کند. حتی می توانم بگویم تراکتور خیلی با استوکس سر مسائل اقتصادی کنار آمد. برایش بلیت تهیه می کردند که وسط فصل برود و بازگردد.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1153

به "نصیرزاده: برانکو دروغ می گوید، او در ایران برانکو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: برانکو دروغ می گوید، او در ایران برانکو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید