هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می شود

به گزارش وبلاگ خرید، در راستای برنامه های حمایتی کارآفرینی اثربخش در ایران که با همکاری مشترک سازمان فناوری اطلاعات و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در حال برگزاری است، هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می شود.

هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می شود

سال گذشته سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(UNIDO) پروژه مشترکی با نام ترویج و ارتقا بنگاه های اقتصادی خلاق کوچک و میانه در ایران آغاز کردند. در ماه های گذشته، این پروژه با ترسیم زیست بوم کارآفرینی ایران پیگیری شد و در نشست هایی با فعالان برجسته بخش خصوصی و دولتی، فرصت ها و چالش های پیش روی زیست بوم ایران مورد بررسی قرار گرفت.

از این رو برگزاری برنامه های حمایتی کارآفرینی اثربخش در ایران با هدف ایجاد اثر پایدار بر رشد و درخشش زیست بوم دیجیتال ایران در دستور کار قرار گرفت. بر این اساس مقرر شد در ادامه این پروژه یک هاب مجازی کارآفرینی تأسیس شود که هدف از ایجاد آن، تجمیع خدمات و حمایت های مورد نیاز کسب وکارهای نوآور، به ویژه با تمرکز بر افزایش مقیاس و ورود به بازارهای بین المللی است. به همین علت، یک برنامه بین المللی آموزش مربیان به نام بخشی از این پروژه مشترک تعریف شده است.

این برنامه آموزشی که با همکاری یونیدو برگزار می شود، سعی دارد تا دانش روز در حوزه برنامه های حمایتی و توانمندسازی استارت آپی در اختیار مربیان قرار گیرد تا مربیان بتوانند در درازمدت، اثری پایدار بر رشد و درخشش زیست بوم دیجیتال ایران داشته باشند.

این برنامه آموزشی (تا اطلاع ثانوی) به صورت آنلاین و رایگان و به زبان انگلیسی در خردادماه 1400 برگزار می شود و متقاضیان می توانند تا 26 اردیبهشت ماه درخواست خود را به سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کنند.

تسلط به زبان انگلیسی، تجربه کار و تعامل در زیست بوم استارت آپی ایران (چه شاغل در استارت آپ و چه شاغل در نهادهای حمایتی نظیر شتاب دهنده ها، مراکز رشد، صندوق های سرمایه گذاری و غیره)، سابقه فعالیت به نام منتور کارآفرینی و علاقه مند به تخصیص زمان و تلاش به موضوعات فوق از جمله شرایط متقاضیان اعلام شده است.،مهر

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7873

به "هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاب مجازی کارآفرینی تاسیس می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید