واکنش به اقدام توقیف ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس، چرا شستا ساختمان استقلال را توقیف نکرد؟

به گزارش مجله بای بلاگ، متأسفانه شستا به خاطر فضای ایجاد شده کمی عجله کرد، اما با هماهنگی مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و وزارت صمت توافقاتی به زودی شکل خواهد گرفت.

واکنش به اقدام توقیف ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس، چرا شستا ساختمان استقلال را توقیف نکرد؟

رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: شاید اگر رقم مجموع این دو ساختمان به اندازه مطالبات شرکت شستا نبود، آنها ساختمان باشگاه استقلال را هم توقیف می کردند.

صفی الله فغان پور در گفت وگو با فارس، در خصوص اینکه چرا شرکت شستا ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس را با هم برای دریافت مطالباتش توقیف کرده است، گفت: این موضوع در اختیار ما نیست. این شرکت می توانست بابت طلبش اموال فدراسیون را توقیف کند و حتی اختیار داشت خود ساختمان فدراسیون را توقیف نکرده و اموال دیگری که متعلق به فدراسیون است را دراختیار بگیرد.

وی اضافه کرد: ما به آنها نشان ندادیم چنین اموالی داریم و خود مسئولان آن شرکت با پیگیری ها و کارشناسی هایی که انجام دادند، خواستار توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس شدند.

رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه خیلی ها سؤال می کنند چرا ساختمان پرسپولیس توقیف شده اما برای استقلال چنین اتفاقی رخ نداده است، گفت: آن زمان که این ساختمان ها از سوی فدراسیون فوتبال خریداری شد، مقرر شد اسناد آن به اسم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صادر شود. در این بین جلسات مختلفی داشتیم و توافقاتی هم انجام شد. در ادامه حتی این اقدام در راستا کارشناسی قرار گرفت که نحوه پرداخت و دریافت پول ها به چه شکل باشد، اما بعد از مدتی این جریان متوقف شد. ذکر این نکته ضروری است، فدراسیون مدعی ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیست، اما اسناد این دو باشگاه به نام فدراسیون ثبت شده است.

فغان پور اعلام نمود: از آنجایی که میزان طلب شرکت شستا و کارشناسی های اجرا شده به اندازه قیمت ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس است، آن شرکت خواستار توقیف این دو ساختمان شده است. شاید اگر رقم مجموع این دو ساختمان به اندازه مطالبات شرکت شستا نبود، آنها ساختمان باشگاه استقلال را هم توقیف می کردند.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که چه اتفاق جدیدی طی روزهای اخیر از طرف فدراسیون فوتبال برای حل این مشکل رخ داده، بیان کرد: توافقات جدید اجرا شده و ما امیدوار هستیم تا پایان سال بقیه مطالبات این شرکت را پرداخت کنیم. متأسفانه شستا به خاطر فضای ایجاد شده کمی عجله کرد، اما با هماهنگی مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و وزارت صمت توافقاتی به زودی شکل خواهد گرفت.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5646

به "واکنش به اقدام توقیف ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس، چرا شستا ساختمان استقلال را توقیف نکرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به اقدام توقیف ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس، چرا شستا ساختمان استقلال را توقیف نکرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید