واکنش رسانه های عربستانی به توقف الاهلی برابر استقلال، از بد شانسی تا حسرت

به گزارش مجله بای بلاگ، رسانه های عربستانی از عملکرد الاهلی برابر استقلال رضایت دارند و براین باور هستند که تیم شایسته پیروزی در این بازی بوده است.

واکنش رسانه های عربستانی به توقف الاهلی برابر استقلال، از بد شانسی تا حسرت

به گزارش خبرنگاران ، جدال حساس استقلال و الاهلی عربستان برنده نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این تساوی به سود استقلال و به ضرر نماینده عربستان است چرا که آبی پوشان با تفاضل گل بهتر صدرنشین شدند این درحالی است که الاهلی با وجود هم امتیاز بودن با استقلال و الدحیل در رده سوم قرار گرفت و برای صعود باید در دیدار پایانی الدحیل را شکست دهد.

نتیجه دیدار الاهلی و استقلال در رسانه های عربستانی بازتاب داشت.

عکاظ

الاهلی در یکی از بهترین بازی های آسیایی خود با بدشانسی روبرو شد

این روزنامه عربستانی نوشت: نماینده کشور ما یکی از بهترین بازی های آسیایی خود را به نمایش گذاشت هر چند که در نهایت نتوانست به پیروزی دست پیدا کند.در این بازی الاهلی با وجود آنکه بهتر بازی کرد اما بدشانس بود و نتوانست به پیروزی برسد.

این روزنامه در ادامه نوشت: الاهلی در این بازی از ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و با رهبری عمر السومه و عبدالرحمان غریب و سلمان الموشر حملاتی را ترتیب داد که نتیجه بخش نبود البته تیر دروازه هم مانع گلزنی تیم شد این درحالی بود که نماینده ایران نتوانست موقعیت جدی را روی دروازه الاهلی خلق کند تا بازی با تساوی بدون گل به پایان رسد.

الریاضیه

رقابت در گروه سوم با تساوی استقلال و الاهلی شعله ور شد

الریاضیه نوشت: جدال استقلال و الاهلی برنده نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا این دو تیم به همراه الدحیل 8 امتیازی شوند و کار صعود به هفته پایانی کشیده شود. هر سه تیم شانس صعود دارند و رقابت در این گروه برای صعود بسیار شدید است.این دیدار فرصت های کمی داشت با این حال الاهلی بهتر و روان تر بازی کرد و تیر دروازه و سنگربان حریف مانع از گلزنی بازیکنان الاهلی شد تا بازی برنده نداشته باشد.

سعودی اسپورت

توقف الاهلی برابر استقلال و از دست رفتن فرصت صدرنشینی

این سایت عربستانی هم نوشت: الاهلی با تساوی بدون برابر حریف ایرانی خود متوقف شد. الاهلی با سرمربی جدید خود به روزهای اوج خود نزدیک شده است و هشتمین امتیاز آسیایی اش را هم به دست آورد.الاهلی کنترل بازی را در اختیار داشت این درحالی بود که نماینده ایران به کارهای دفاعی روی آورد. عمر السومه و هم تیمی هایش 14 شوت به سمت دروازه استقلال زدند اما فایده ای نداشت.

در ادامه آمده است: الاهلی فرصت خوب صدرنشینی را از دست داد. با این شرایط آنها باید برابر الدحیل به پیروزی برسند. آن بازی باری الاهلی حکم مرگ و زندگی را دارد.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7147

به "واکنش رسانه های عربستانی به توقف الاهلی برابر استقلال، از بد شانسی تا حسرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رسانه های عربستانی به توقف الاهلی برابر استقلال، از بد شانسی تا حسرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید