واکنش یک نماینده به فیلترینگ شبکه های اجتماعی توسط مجلس ، شبکه های اجتماعی فیلتر می شوند؟

به گزارش مجله بای بلاگ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه بعضا گفته می گردد که مجلس دنبال این است که کسب و کارهای موجود را در فضای مجازی از بین ببرد و فیلتر کند، اصلا چنین طرحی نیست و نمایندگان نیز چنین طرحی به هیئت رئیسه مجلس ارائه نکرده اند.

واکنش یک نماینده به فیلترینگ شبکه های اجتماعی توسط مجلس ، شبکه های اجتماعی فیلتر می شوند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به بعضی مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر طرح مجلس یازدهم برای فیلتر کردن شبکه های اجتماعی، گفت: اصلا چنین طرح هایی در مجلس مطرح نشده است، قطعا مجلس از فضای کسب و کار و بستری که در فضای مجازی برای رونق آن ایجاد شده، حمایت خواهد نمود.

وی افزود: از طرف دیگر، مجلس از هرگونه کسب و کاری که در فضای مجازی ایجاد شده و باعث رونق فراوری و درآمد مردم و اشتغالزایی گردد،حتما حمایت می نماید، اما قاطبه نمایندگان در مقابل اشاعه فحشا و به خطر افتادن کیان خانواده و اخلاق در خانواده و نیز به خطر افتادن زندگی مردم کوتاه نمی آید و از مسئولان دولتی نیز می خواهد که در این زمینه برنامه داشته و آن را به مجلس ارائه دهند.

عضو هیئت رئیسه مجلس توضیح داد: آنچه که آقای قالیباف نیز خطاب به وزیر ارتباطات عنوان نمود، این بود که اولویت مجلس اقتصاد و فرهنگ است که از وی نیز خواست که در بحث اقتصاد دیجیتالی و اقتصاد الکترونیک برنامه ریزی داشته باشد.

امیرآبادی فراهانی افزود: مسئولان دولتی و به خصوص وزارت ارتباطات باید درباره مسائل فرهنگی مراقبت نمایند، باید مراقبت نمایند که فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، سنت ها و باورهای مردم مورد هجمه شبکه های اجتماعی معاند قرار نگیرد، این یک اصل است که وزیر ارتباطات باید به آن توجه داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در سرانجام گفت: اینکه بعضا گفته می گردد که مجلس دنبال این است که کسب و کارهای موجود را در فضای مجازی از بین ببرد و فیلتر کند، اصلا چنین طرحی نیست و نمایندگان نیز چنین طرحی به هیئت رئیسه مجلس ارائه نکرده اند و بنده نیز که مسئول ارجاع طرح های نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس هستم، اصلا چنین طرحی مطرح نبوده و از سوی نمایندگان نیز ارائه نشده است.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3045

به "واکنش یک نماینده به فیلترینگ شبکه های اجتماعی توسط مجلس ، شبکه های اجتماعی فیلتر می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش یک نماینده به فیلترینگ شبکه های اجتماعی توسط مجلس ، شبکه های اجتماعی فیلتر می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید