(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

به گزارش وبلاگ خرید، نماینده سبزوار با انتشار ویدئویی از مردم و سربازی که به او سیلی زده بود عذرخواهی کرد.

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

علی اصغر عنابستانی در این گفت با بیان اینکه که قرار بود همان ساعات اولیه بعد از حادثه، این ویدئو را ضبط و منتشر کند، اما در طول چند روز گذشته از طرف دلسوزان و بزرگان مرتب دعوت به صبر و سکوت شده است. او اضافه نمود: متاسفانه هر لحظه ابهامات اضافه نموده شد و مجبور شده بود ماوقع را در سایت خودم منتشر کند.

عنابستانی در این ویدئو ادامه داد: از تک تک مردم که به هر دلیلی احساساتشان جریحه دار شده است عذرخواهی می کنم.

به گفته این نماینده مجلس کاملا بدیهی است برای اجرای قانون بین افراد جامعه هیچ تفاوتی نیست و ما هم هیچ شانی به جز خدمتگذاری قانون و مطیع قانون شدن قائل نیستیم، به همین دلیل از سربازی که قانون را اجرا کرد و مانع از ورود خودرو ما به خط ویژه شد تشکر می کنم.

نماینده سبزوار در مجلس خود را خاک پای مردم معرفی کرد و اضافه نمود: شاید برای همه شما هم پیش آمده که در مقابل توهین دچار خطا بشوید با این وجود من دچار اشتباه شدم به همین دلیل باز مجداد عذرخواهی می کنم.

این در حالی است که این نماینده مجلس روز گذشته با انتشار بیانیه ای عجیب سرباز را متهم کرد که به او توهین کرده است. او در بیانیه خود تمام تقصیر را به گردن سرباز راهور و دیگر ماموران حاضر در صحنه انداخت.

او گفت که به سرباز سیلی نزده است فقط او را هول داده است.

ساعاتی بعد ویدئویی منتشر شد که نشان می داد عنابستانی به سرباز سیلی زده است. به نظر می رسد انتشار این ویدئو و ثابت شدن عدم صداقت در کنار فشار رسانه ای موجب شده است نماینده سبزوار عذرخواهی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5889

به "(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید