پاسخ خاص ستاره تیم ملی آمریکا بعد از شنیدن لقب شیطان بزرگ ، ما برای بازی با ایران روحیه نداریم؟

به گزارش مجله بای بلاگ، مدافع تیم ملی آمریکا می گوید بازی با ایران صرف نظر از مسائل سیاسی از جهت ورزش هم اهمیت بالایی دارد.

پاسخ خاص ستاره تیم ملی آمریکا بعد از شنیدن لقب شیطان بزرگ ، ما برای بازی با ایران روحیه نداریم؟

به گزارش خبرنگاران تیم ریم مدافع تیم ملی فوتبال آمریکا که در فولام بازی می نماید پیش از بازی با تیم ملی ایران در دور سوم مرحله گروهی جام جهانی 2022 گفت: در مسابقاتی مثل جام جهانی شرایط همین است. در مدت زمان کوتاهی شما با تیم هایی بازی می کنید که سبک بازی خودشان را دارند. هر تیمی در جام جهانی به یک شکل خاص بازی می نماید و البته این ذات فوتبال است و باعث می گردد که شما نتوانید به راحتی برای یک بازی آماده شوید.

بعلاوه واکر زیمرمن دیگر مدافع آمریکا نیز با اشاره به اهمیت ضربات آغاز مجدد برای آمریکا گفت: استفاده از ضربات آغاز مجدد از نقاط قوت ماست و نه تنها از این حربه بلکه باید از تمام داشته ها و توانمندی های خودمان برابر ایران استفاده کنیم.

در ادامه خبرنگاری در نشست سوال کرد که در بازی جام جهانی 98 آمریکا بازی را از نظر ورزشی دید ولی برای ایران این بازی خیلی مهم است که برابر شیطان بزرگ قرار گیرند و گفته می گردد آمریکا از نظر احساسی و روانی کمتر از ایران برای آن ملاقات آماده شده بود که تیم ریم در پاسخ به این سوال گفت: فکر می کنم از نظر روحی و روانی همین که می دانیم با کسب برد می توانیم به دور بعد صعود کنیم کافی است. فکر می کنم به مسائل دیگر می توان بی توجه بود چون این ملاقات از نظر ورزشی به خودی خود برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آذر 1401 بروزرسانی: 7 آذر 1401 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8857

به "پاسخ خاص ستاره تیم ملی آمریکا بعد از شنیدن لقب شیطان بزرگ ، ما برای بازی با ایران روحیه نداریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ خاص ستاره تیم ملی آمریکا بعد از شنیدن لقب شیطان بزرگ ، ما برای بازی با ایران روحیه نداریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید