پزشک تیم ملی فوتسال: وقتی تمرین برگزار نشده، حضور ما اهمیتی ندارد، هر چه درباره مطالبات صحبت می کنیم، می گویند پول نیست

به گزارش وبلاگ خرید، پزشک تیم ملی فوتسال ایران گفت هنوز تمرین این تیم برگزار نشده که کادر پزشکی در تمرینات تیم حاضر شوند.

پزشک تیم ملی فوتسال: وقتی تمرین برگزار نشده، حضور ما اهمیتی ندارد، هر چه درباره مطالبات صحبت می کنیم، می گویند پول نیست

میثم شیرزاد درباره اینکه گفته شد کادر پزشکی تیم ملی فوتسال به دلیل اعتراض به عدم دریافت مطالبات اعتصاب نموده اند، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: با شروع اردوی تیم ملی، اعضای تیم تست کرونا دادند که وقتی هنوز نتیجه تست اعلام و تمرینی برگزار نشده است، دلیلی ندارد که ما به تمرین نرفتیم. باید تمرین باشد که به تمرینات برویم و حضور ما اهمیتی نداشت.

پزشک تیم ملی فوتسال با بیان اینکه اعضای کادر پزشکی بیش از یک سال است که از فدراسیون فوتبال پول نگرفته اند و حتی قولی هم بابت پرداخت آن نداده اند. هر چه در این باره صحبت می کنیم می گویند فعلاً پول نیست. با این حال باید ببینیم خدا چه می خواهد. اعضای کادر پزشکی گفتند که به تمرین نمی رویم، اما نمی دانم این تصمیم اجرا می گردد یا خیر.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3030

به "پزشک تیم ملی فوتسال: وقتی تمرین برگزار نشده، حضور ما اهمیتی ندارد، هر چه درباره مطالبات صحبت می کنیم، می گویند پول نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک تیم ملی فوتسال: وقتی تمرین برگزار نشده، حضور ما اهمیتی ندارد، هر چه درباره مطالبات صحبت می کنیم، می گویند پول نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید