پیروزی آلومینیوم و مس کرمان و ادامه کورس سهمیه لیگ برتر، رایکا و سپیدرود گزینه های اصلی سقوط

به گزارش مجله بای بلاگ، هفته سی ودوم رقابت های لیگ دسته یک با پیروزی تیم های مس کرمان و آلومینیوم اراک و شکست تیم های رایکا و سپیدرود ادامه یافت.

پیروزی آلومینیوم و مس کرمان و ادامه کورس سهمیه لیگ برتر، رایکا و سپیدرود گزینه های اصلی سقوط

به گزارش خبرنگاران، هفته سی ودوم رقابت های لیگ دسته یک با انجام هفت بازی دیگر پیگیری شد که در مهم ترین این دیدارها، آلومینوم اراک پیروز شد ملوان را با تک گل میثم مجیدی در دقیقه 53 شکست دهد. همچنین مس کرمان دو بر یک نیروی زمینی تهران را شکست داد تا رقابت دو تیم آلومینیوم و مس کرمان برای کسب سهمیه رقابت های لیگ برتر ادامه پیدا کند.

بادران تهران در خانه خود پیروز شد نود ارومیه را شکست دهد تا تیم نود با قبول این شکست از کورس رقابت بالای جدول و کسب سهمیه لیگ برتر باز بماند.

همچنین خوشه طلایی ساوه، با 4 گل از سد سپیدرود رشت گذشت و طرفدار تهران دو بر یک رایکا بابل را شکست داد تا با این نتایج رقابت رایکا بابل و سپیدرود رشت برای فرار از منظقه سقوط ادامه پیدا یابد.

در دیگر بازی های این هفته داماش گیلان با سه گل، علم و ادب تبریز را شکست داد و از منطقه سقوط فاصله گرفت و قشقایی شیراز مقابل آرمان گهر سیرجان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در جدول رقابت های لیگ دسته یک، مس رفسنجان با 63 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ دسته یک واقع شده است. مس کرمان با 60 امتیاز و آلومینیوم اراک با 57 امتیاز دوم و سوم هستند تا تکلیف تیم های صعود کننده به هفته آینده موکول گردد. همچنین در انتهای جدول تیم علم و ادب تبریز با 10 امتیاز قعرنشین است و سقوطش به لیگ 2 حتمی شده و تیم های رایکا بابل با 31 امتیاز و سپیدرود رشت با 30 امتیاز در رده های شانزدهم و هفدهم جدول حضور دارند و از گزینه های اصلی سقوط به لیگ دسته دو به شمار می فرایند.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3504

به "پیروزی آلومینیوم و مس کرمان و ادامه کورس سهمیه لیگ برتر، رایکا و سپیدرود گزینه های اصلی سقوط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی آلومینیوم و مس کرمان و ادامه کورس سهمیه لیگ برتر، رایکا و سپیدرود گزینه های اصلی سقوط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید