پیشنهاد فیفا به فدراسیون های عضو در خصوص پیامد های ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ خرید، دبیرکل فدراسیون فوتبال نشستی با مسئولان حقوقی و مسابقاتی فوتبال در خصوص پیامد های کرونا و راهکار فیفا درباره قرارداد بازیکنان برگزار کرد.

پیشنهاد فیفا به فدراسیون های عضو در خصوص پیامد های ویروس کرونا

به گزارش ، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال عصر دیروز جلسه ای را با حضور محمود شیعی، لیلا صوفی زاده، مسئولان سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال، کمیته های حقوقی و تدوین مقررات، انضباطی، تعیین شرایط بازیکنان، دپارتمان بین الملل، دپارتمان تیم ملی، کننده بازیکنان تیم های ملی فوتسال و فوتبال بانوان و آقایان برگزار کرد.

در این نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال به بحث وبررسی در خصوص راهکار های فیفا پرداخت و نظرات کمیته های مسئولان حقوقی و مسابقاتی فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه ارائه شد.

گفتنی است، با توجه شیوع ویروس کرونا که منجر به تعلیق کلیه فعالیت های مختلف از جمله فوتبال شده است؛ باعث شده تا سوالاتی از فیفا شود. بر همین اساس فیفا راهکار هایی را به فدراسیون های عضو ارسال کرده تا باشگاه ها و بازیکنان بتوانند بر اساس شرایط موجود خود در کشورشان، از این راهکار ها استفاده کنند.

بر همین اساس فیفا پس از تشکیل کارگروهی، نامه ای را به فدراسیون های عضو خود ارسال کرده و راهکار های مختلفی را در خصوص قرارداد بازیکنان مطرح کرده است.

با توجه به اینکه مدت زمان قرارداد بازیکنان و بحث تعهد طرفین در این راهکار های پیشنهادی از طرف فیفا ارائه شده و در این جلساتی که برگزار می شود فدراسیون درصدد آن است تا به یک راهکار قانونمند برسد.

لازم به توضیح است، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه مسئولین فدراسیون در این جلسه به بررسی شرایط و ایجاد یک راهکار مناسب در این نشست پرداختند. مقرر شد تا در جلسه آینده با حضور کلیه مسئولان ذیربط به یک جمع بندی نهایی برسند و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شود.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را زا ما بخواهید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1901

به "پیشنهاد فیفا به فدراسیون های عضو در خصوص پیامد های ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد فیفا به فدراسیون های عضو در خصوص پیامد های ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید