فتح الله زاده: باشگاه استقلال محل گروکشی و خودنمایی شده است، به فکر نجات باشید نه انتشار اسناد!

به گزارش وبلاگ خرید، علی فتح الله زاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: به جای اینکه به فکر نجات باشگاه استقلال باشند، اسناد باشگاه را بیرون می دهند.

فتح الله زاده: باشگاه استقلال محل گروکشی و خودنمایی شده است، به فکر نجات باشید نه انتشار اسناد!

علی فتح الله زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حواشی مختلف باشگاه استقلال و موضع گیری مدیران علیه یکدیگر به دلیل انتشار حقوق های دریافتی شان، گفت: اگر صحبت نکنم دوستان گلایه می نمایند که چرا صحبت نمی کنم، اگر حرف بزنیم می گویند چرا این همه صحبت می کنید. دلم می سوزد که حرف می زنم. دوستانی که شیطنت می نمایند، ببینند که اظهارات مان در راستای حمایت است یا تخریب.

وی اضافه نمود: 20 سال است موضوعی را می گوییم، اما هیچ چیزی تغییری ننموده و توجهی نمی گردد. در دوران دولت های که کار می کردیم و با وزیران جلسه ای برگزار می کردیم، وقتی اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل را می چیدند، همه در کنار هم و در یک جهت بودند. اگر انتخابات به شکلی بود که اعضا هم جهت نبود، جهت به خطا می رفت.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: در تمام ادوار، مدیرعامل با نظر وزیر ورزش و جوانان انتخاب شده و هیئت مدیره مدیرعامل را انتخاب ننموده است. وقتی وزیر، مدیرعامل را انتخاب می نماید و این اتفاق می افتد، هیئت مدیره باید با مدیرعامل همراه و همفکر باشد. وقتی نباشد، دودش به چشم استقلال می رود. وقتی شریک دارید، باید یارتان باشد نه بارتان! عدم هماهنگی بین اعضا نه در دوره فعلی بلکه در دوره های قبل به ضرر استقلال شده است.

فتح الله زاده با اشاره به انتشار اسناد و حقوق مدیران باشگاه استقلال گفت: آیا مدیرعامل باشگاه نباید حقوق داشته باشد؟ آیا سرمربی، بازیکن و دیگر اعضا حقوق نمی گیرند؟ چرا باید اسناد باشگاه به بیرون درز پیدا کند؟ اصلا چطور بیرون می آید؟ باشگاه بدهی های عدیده ای دارد و اگر پرداخت نگردد، باشگاه ممکن است از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده یا با خطر کسر امتیاز روبرو گردد. این مسئله شوخی نیست و نباید فرصت را از دست داد .

با عشق و علاقه برای استقلال کار نموده ام. وی با بیان این جمله توضیح داد: با اینکه 6 سال از استقلال بیرون بودم، گفتم مدیری باشد که 10,15 روزه به شکایت ها رسیدگی کند، اما دچار بیماری کرونا شدم و گفتم اگر 20 روز استراحت کنم تا خوب شوم، فرصت برای استقلال از دست می رود و برای اینکه باشگاه آسیب نبیند، استعفا دادم. اگر به خاطر داشته باشید، زمانی رفتم که هنوز بحث تعطیلی لیگ و ادامه آن معین نبود و شکایت های زیادی گریبان استقلال را گرفته بود.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال ادامه داد: متاسفانه به جای چاره سازی چیزهایی می بینیم که درست نیست. شناسایی عواملی که اسناد را بیرون می دهند، کار سختی نیست و باید برای طرفداران شناسایی شوند. متاسفانه شاهد گروکشی و خودنمایی در استقلال هستیم که هر کدام اسناد محرمانه باشگاه را بیرون می دهند و می خواهند بگویند ما هم هستیم! این باشگاه امانت در دست آنهاست و بدانند که میلیون ها طرفدار دارد که پیروزی های تیم باعث شور و نشاط آنها می گردد، اما متاسفانه طرفداران را دل آزرده می نمایند.

فتح الله زاده با بیان اینکه عدم همدلی باعث مشکلاتی برای استقلال می گردد، گفت: از وزیر خواهش می کنم که گروهی در استقلال بگذارد که همدل باشند. در استقلال اما، چند گروه می بینیم که تصمیم می گیرند.

وی در واکنش به تزریق پول توسط عبدالرضا موسوی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال و جریمه روزانه 50 میلیون تومانی برای باشگاه به دلیل دیرکرد در پرداخت آن، توضیح داد: کسانی که قراردادها را امضا می نمایند مسئول عواقب آن هستند. با موسوی صحبت کردم و پرسیدم چرا این کار را کردید که پاسخ داد پول دادم و تضمینی برای بازپرداخت آن می خواستم. موسوی گفت از باشگاه چک خواستم که نداشت، وثیقه هم نبود و باید به یک شکلی تضمین می گرفتم. بنده یکبار گفتم به طور کلی این مدل قرض دریافت قبول ندارم که باعث ناراحتی موسوی شد، اما منظورم چیز دیگری بود. ما باید کارها را به سمت و سوی می بردیم که درآمدها پایدار گردد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: در همین سال های 92 و 93 که مدیرعامل استقلال بودم، اسپانسرهای مثل همراه اول، ایرانسل، مارکتینگ و ... نبود. سال جاری اسماعیل خلیل زاده 12 میلیارد و موسوی نیز 8 میلیارد تومان یاری نموده اند و باشگاه باید پس بدهد. اینها یاری است، اما بدهی های این چنینی کمر باشگاه را می شکند. گودرزی وزیر ورزش و جوانان به چه دلیلی من را کنار گذاشت؟ گفت می خواهیم باشگاه دیگر بدهی نداشته باشد. در صورتی که آن زمان بدهی ها زیاد بود یا امروز؟ پشت بدهی های ما چند قهرمانی بود، امروز پشت بدهی ها قهرمانی دیده می گردد؟

فتح الله زاده اضافه نمود: می بینم که خلیل زاده و سعادتمند می خواهند باشگاه به سرانجامی برسد و پیروز باشد، اما در جهت مشکلاتی هست. باید حیطه وظایف هر کسی معین باشد و اگر نباشد باشگاه مانند قطاری می گردد که از ریل خارج شده است. همه باید دست به دست هم داده تا باشگاه را نجات دهند تا دعای طرفداران پشت سرشان باشد. اختلافات و انتشار قراردادها را کنار بگذارند و باشگاه را نجات دهند. اگر این اتفاق نیفتد آه طرفداران آنها را می گیرد.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2125

به "فتح الله زاده: باشگاه استقلال محل گروکشی و خودنمایی شده است، به فکر نجات باشید نه انتشار اسناد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: باشگاه استقلال محل گروکشی و خودنمایی شده است، به فکر نجات باشید نه انتشار اسناد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید