پیغام محترمانه کادرفنی به کاپیتان پرسپولیس

به گزارش مجله بای بلاگ، کادرفنی پرسپولیس خیلی محترمانه از کاپیتان تیم درخواست خداحافظی از فوتبال را دارد و این موضوع را با نیمکت نشین کردن او نشان داده است.

پیغام محترمانه کادرفنی به کاپیتان پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سیدجلال حسینی بعد از تعطیلات اجباری لیگ برتر فوتبال جایگاه خود را در ترکیب اصلی پرسپولیس از دست داد. او در دور جدید تمرینات تیمش در تعطیلات با مصدومیت جزیی حاضر شد و به این خاطر تمرینات پرفشار و بازی های محبت آمیز پرسپولیس را از دست داد. با توجه به همین مسئله طبیعی بود که یحیی گل محمدی نخواهد در بازی های رسمی از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

شرایط فعلی کاپیتان پرسپولیس تقریبا مشابه آخرین روز های حضور مهدی مهدوی کیا در پرسپولیس است. همان مقطعی که یحیی گل محمدی خیلی کم از مهدوی کیا در ترکیب اصلی استفاده می کرد و انتظار داشت خود این بازیکن خیلی محترمانه از فوتبال خداحافظی کند. اتفاقی که در انتها همان فصل هم رخ داد، اگرچه با حواشی زیادی هم همراه بود.

حسینی در حال حاضر در تمرینات تیمش آرامش قبل را ندارد و به نوعی ناراحت است. موضوعی که دقیقا به نیمکت نشینی اش مربوط می شود. از طرفی یحیی گل محمدی هم نشان داده با هیچ کس تعارف ندارد و شاید اهل هیاهو نباشد اما خیلی محترمانه بازیکنی را که از نظر فنی نخواهد، از ترکیب مدنظرش کنار می گذارد. هم اکنون با وجود خلیل زاده و کنعانی زادگان دو مدافع آماده و روبه جلو، یحیی روی سیدجلال به عنوان مهره ثابت نظر مثبتی ندارد.

در حقیقت نیمکت نشینی های اخیر سیدجلال پیامی محترمانه از سوی مربیان است که در انتها فصل بدون حواشی و با عزت از فوتبال خداحافظی کند. هر چند این بازیکن تا الان نسبت به این موضوع حساسیت از خود نشان داده و حتی در مقابل سوالات خبرنگاران در این زمینه حاضر به پاسخگویی نشده است. باید دید اتفاقات اخیر سیدجلال حسینی را به سمت خداحافظی از فوتبال سوق می دهد یا کاپیتان تیم پرسپولیس، جهت و راه دیگری را انتخاب می کند.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3101

به "پیغام محترمانه کادرفنی به کاپیتان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام محترمانه کادرفنی به کاپیتان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید