چاره کار استقلال فقط مربی خارجی است، شرایط نگران کننده است

به گزارش مجله بای بلاگ، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در هفته های اخیر با چالش بزرگی از بعد نتیجه گیری روبرو شده که تبعات آن از دست رفتن صدر جدول بود. با اینکه صحبت هایی هم در مورد تغییرات در کادر فنی اجرا شده بود، در نهایت تصمیم سازان در این باشگاه به این نتیجه رسیدند که فعلاً از دست زدن به نیمکت آبی ها خودداری کنند.

چاره کار استقلال فقط مربی خارجی است، شرایط نگران کننده است

محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان در این خصوص به خبرنگاران گفت: طرفداران از شرایط راضی نیستند و من به آنها حق می دهم. این شرایط جای نگرانی هم دارد و خود ما هم به عنوان پیشکسوت نمی توانیم این شرایط را درک کنیم. چرا باید در همه سالهای اخیر این تیم درست در مقاطع حساس به مشکل برخورد کند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: تعیین نیست برای استقلال هیات مدیره تصمیم گیری می نماید یا وزارت ورزش، اما من به افرادی که می توانند برای این تیم تصمیم گیری نمایند می گویم در واقع صاحب و مالک اصلی این باشگاه، میلیون ها طرفدار آن هستند.

وی اضافه نمود: اگر قرار به تغییر و تحولی در کادر فنی باشد، باید از یک مربی مجرب خارجی استفاده گردد و وزارت ورزش باید زمینه این اتفاق را فراهم نماید. اگر قرار به مربی ایرانی باشد، فعلاً فکری بهترین آن است.

نوری در ادامه بیان داشت: طرفدار از این تیم قهرمانی می خواهد به جز قهرمانی هیچ چیز دیگری این طرفدار را راضی نمی نماید. دوم و سوم شدن و سهمیه دریافت برای ما موفقیت نیست و باید مدیران باشگاه زمینه قهرمانی در این فصل را فراهم نمایند.

مدافع اسبق آبی پوشان تاکید نمود: اگر نگوییم استقلال پر مهره ترین تیم سال جاری است، یکی از پر مهره ترین هاست. این تیم مملو از ستاره است. ستاره هایی که بهترین تیم های ایرانی و حتی آسیایی آرزوی داشتن آنها را دارند. رشید مظاهری، حسین حسینی، وریا غفوری، مسعود ریگی، میلیچ، دیاباته، قایدی و… ستاره هایی هستند که سرمایه های این تیم هستند و می توانند بهترین ابزار برای قهرمانی باشند.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: البته داشتن این همه ستاره دلیل نمی گردد که تیم برای نیم فصل دوم احتیاج به تقویت و ترمیم نداشته باشد. اولین احتیاج تیم به یک هافبک بازی ساز است که طراحی و کارگردانی در میانه زمین را بر عهده بگیرد. واقعیت این است جای علی کریمی در تیم پر نشده و جذب بازیکنی با خصوصیاتی نزدیک به علی کریمی از واجبات است.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6222

به "چاره کار استقلال فقط مربی خارجی است، شرایط نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاره کار استقلال فقط مربی خارجی است، شرایط نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید