چالش یک میلیارد و 300 میلیونی پرسپولیسی ها برای پرداخت مطالبات مکانی و مصلح

به گزارش وبلاگ خرید، باشگاه پرسپولیس طبق وعده ای که به فدراسیون فوتبال داده است باید تا چند روز دیگر مطالبات سوشا مکانی و شایان مصلح را پرداخت کند.

چالش یک میلیارد و 300 میلیونی پرسپولیسی ها برای پرداخت مطالبات مکانی و مصلح

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سوشا مکانی و شایان مصلح دو بازیکن پیشین پرسپولیس سال گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالبات شان از باشگاه پرسپولیس به کمیته شرایط شکایت کردند و در نهایت با حکم این کمیته پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان در اسفند ماه بسته شد. پس از این اتفاق و با مساعدت کمیته شرایط، سازمان لیگ و توافق مدیران باشگاه پرسپولیس با طلبکاران، سرخپوشان تضمین دادند تا تاریخ 18 خرداد ماه امسال مطالبات طلبکاران داخلی این باشگاه را پرداخت نمایند.

باشگاه پرسپولیس در همان زمان با تعدادی از طلبکاران داخلی خود به توافق رسید، اما با نزدیک شدن به تاریخ وعده داده شده، مدیران باشگاه پرسپولیس تا چند روز آینده باید مطالبات 800 میلیونی سوشا مکانی و 500 میلیونی شایان مصلح را پرداخت نمایند و در غیر اینصورت با جرایم دیگری از سوی کمیته شرایط روبرو خواهند شد.

به همین دلیل شنیده می گردد باشگاه پرسپولیس مبلغ مطالبات مکانی و مصلح را آماده نموده است و تا چند روز دیگر این مطالبات پرداخت خواهد شد. البته باشگاه پرسپولیس همچنان نسبت به رأی کمیته استیناف درباره مطالبات سوشا مکانی معترض و معتقد است این بازیکن به دلیل مسائل انضباطی در زمان حضور در پرسپولیس به اندازه 50 درصد از مبلغ قراردادش جریمه شده است و چطور رأی ابتدایی 145 میلیونی کمیته شرایط، در کمیته استیناف به 800 میلیون تومان تغییر نموده است.

سوشا مکانی در زمان حضور در باشگاه پرسپولیس، به دلیل مسائل انضباطی شش ماه از حضور در میادین محروم شد و باشگاه پرسپولیس به همین دلیل به اندازه 50 درصد از مبلغ قرارداد 800 میلیونی این بازیکن، او را جریمه کرد، جریمه ای که به گفته وکیل سوشا مکانی و کمیته استیناف در سازمان لیگ ثبت نشده است و به همین دلیل سرخپوشان به پرداخت کل مطالبات 800 میلیونی محکوم شده اند.

در هر صورت مسئولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر رسیدگی به پرونده سوشا مکانی، تا چند روز دیگر جلسه ای نیز با شایان مصلح و وکیل این بازیکن برگزار خواهند کرد و تکلیف پرداخت مطالبات این بازیکن نیز معین خواهد شد.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 7433

به "چالش یک میلیارد و 300 میلیونی پرسپولیسی ها برای پرداخت مطالبات مکانی و مصلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش یک میلیارد و 300 میلیونی پرسپولیسی ها برای پرداخت مطالبات مکانی و مصلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید