کتابی که بدون ناشر منتشر می شود ، آبروریزی جدید پسر ترامپ

به گزارش وبلاگ خرید، پسر دونالد ترامپ بعد از غلط گرامری در عنوان کتابش و مسخره شدن در شبکه های اجتماعی، بی سرو صدا آن را تصحیح کرد.

کتابی که بدون ناشر منتشر می شود ، آبروریزی جدید پسر ترامپ

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از گاردین، بعد از اینکه یک غلط گرامری در عنوان و روی جلد جدیدترین کتاب دونالد ترامپ جونیور مشاهده شد و خیلی ها او را به این خاطر مسخره کردند، او بی سر و صدا آن را تصحیح کرده است.

کتاب مزیت لیبرال بودن ترامپ که قرار است بیست وپنجم آگوست منتشر شود، در ابتدا زیرعنوان جو بایدن و دفاع یک دموکرات از غیرقابل دفاع ها را انتخاب کرده بود. اما در حقیقت این عنوان یک آپوستروف را اشتباه استفاده کرده بود و عنوان اصلی آن قرار بود دفاع دموکرات ها از غیرقابل دفاع ها باشد که حالا جدیدترین عکس ها از جلد کتاب پسر ترامپ نشان می دهد وی این اشتباه را تصحیح کرده است.

اما ظاهراً ترامپ جونیور هنوز خیلی نحوه استفاده از آپوستروف را درک نکرده است. او در اعلام این خبر که حالا می توان کتابش را پیش خرید کرد، توییتی زد که در آن هم یک بار دیگر از آپوستروف استفاده غلط شده بود.

ترامپ جونیور، که سه شنبه توییتی همراه با اطلاعات دروغین درباره داروی هایدروکسی کلروکوئین و درمان کووید -19 منتشر کرد و باعث شد توییتر حسابش را به مدت محدود معوق کند، کتاب را خودش منتشر می کند و هیچ انتشاراتی پشت آن نیست. او به رسانه های آمریکایی گفت که با وجود اینکه ناشران قبلی من یک قرارداد کتاب بسیار سخاوتمندانه پیشنهاد دادند، آن را رد کردم و تصمیم گرفتم خودم منتشرش کنم.

کتاب قبلی او با عنوان برانگیخته شده به صورتی بسیار بحث برانگیز به صدر لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز رسید، چون کمیته ملی جمهوری خواهان تعداد عمده ای از نسخه های چاپی آن را خریداری کرد. با استناد به پولیتیکو، کمیته ملی جمهوری خواهان همچنین مشغول خریداری عمده نسخه های امتیاز لیبرال بودن است و کتاب را به اهداکنندگانی پیشنهاد می کند که حداقل 75 دلار پول بدهند.

ترامپ جونیور گفت: کمیته ملی جمهوری خواهان توانست از جمع آوری سرمایه کتاب اولم تقریباً یک میلیون دلار پول کسب کند. یک بار دیگر مشتاق کمک جمع آوری سرمایه آن ها به نفع حزب جمهوری خواه هستم.

وبسایت ترامپ جونیور گفته کتاب جدیدش حقیقت هایی را آشکار می کند که رسانه ها پوشش نمی دهند. ظاهراً قرار است این شامل موارد بی شماری از رسوایی های لیبرال ها، سال ها نژادپرستی نهادینه شده در حزب دموکرات و دهه ها پلیس های شکست خورده بشود.

البته که گمان می رود ترامپ جونیور در این جمله می خواسته به کلمه سیاست ها اشاره کند، اما با یک غلط املایی آن را پلیس ها نوشته است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 3505

به "کتابی که بدون ناشر منتشر می شود ، آبروریزی جدید پسر ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابی که بدون ناشر منتشر می شود ، آبروریزی جدید پسر ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید