کشف 142 هزار عدد مواد محترقه در تهران

به گزارش وبلاگ خرید، به گفته مقامات انتظامی، بیش از 142 هزار انواع مواد محترقه در پایتخت کشف شده است.

کشف 142 هزار عدد مواد محترقه در تهران

به گزارش خبرنگاران از میزان، به گفته مقامات انتظامی، بیش از 142 هزار انواع مواد محترقه در پایتخت کشف شده است.

سرهنگ صادق قره باقری، رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در محله ابوذر مقدار فراوانی مواد محترقه در انباری دپو و جمع آوری نموده است، آنالیز موضوع در دستور کار نهاده شد.

وی گفت: آنالیز ها حکایت از این داشت این فرد با اجاره کردن انباری عظیم انواع مختلفی از مواد محترقه در این مکان دپو نموده است و میخواهد با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال به بازار مصرف توزیع کند.

این مقام پلیسی مطرح نمود: با اخذ دستور قضائی صبح امروز بیست و چهارم اسفند ماه تیمی از مأموران پایگاه هشتم برای دستگیری متهم و بازرسی از آن محل به نشانی اعلامی اعزام شدند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت بیان داشت: در بازرسی از این انبار 100 هزار و 220 عدد انواع مواد محترقه از قبیل: نارنجک دستی، کپسولی، منور، و ... کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 20 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

سرهنگ قره باقری با اشاره به دستگیری متهم، بیان داشت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

سرهنگ بهنام ایرانمنش، رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته بیست و سوم اسفند ماه خبری با موضوع تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز توسط فردی در حوالی خیابان امامزاده در منطقه فرحزاد به پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت اعلام شد و تیمی از ماموران پایگاه یکم آنالیز موضوع را بر عهده گرفتند.

وی مطرح نمود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، فردی با تهیه انباری در منطقه فرحزاد میخواهد مقادیر مواد محترقه دپو تا با نزدیک شدن به ایام پایانی سال این مواد محترقه و آتش زای ممنوعه را عرضه بازار مصرف کند.

این مقام انتظامی بیان داشت: نتیجه تحقیقات صورت گرفته به مرجع قضائی ارسال و اکیپی از ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهم اعزام و پیروز شدند در یک عمیات پلیسی متهم را دستگیر و در مخفیگاهش 42 هزار و 303 عدد انواع مواد محترقه از قبیل: نارنجک دستی، کپسولی، منور، و... کشف نمایند.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه اقلام کشف شده تحویل پلیس امنیت مالی داده شد، خاطر نشان کرد: ارزش ریالی اموال کشف شده بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است

وی خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی گردید.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1222

به "کشف 142 هزار عدد مواد محترقه در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 142 هزار عدد مواد محترقه در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید