آلبوم شیهه های رهایی از کیوان ساکت منتشر می شود

به گزارش وبلاگ خرید، خبرگزاری خبرنگاران- آلبوم شیهه های رهایی اثر مشترک کیوان ساکت و فریده مقدم بعد از سرانجام مراحل فنی و پیش تولید و ضبط اکنون آماده است تا در نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی ایران شود.

آلبوم شیهه های رهایی از کیوان ساکت منتشر می شود

به گزارش خبرنگاران،آلبوم شیهه های رهایی از کیوان ساکت، نیمه دوم پاییز سال جاری درحالی در دسترس دسترس عموم قرار خواهد گرفت که به گفته آهنگسازش جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست.

آلبوم شیهه های رهایی اثر مشترک کیوان ساکت و فریده مقدم بعد از انتها مراحل فنی و پیش تولید و ضبط اکنون آماده است تا در نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی ایران شود.

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز ایرانی پیرامون این اثر گفت: در این پروژه که اولین همکاری من با خانم فریده مقدم شاعر این آلبوم بوده است از شعرهای مجموعه این شاعر تحت عنوان زمان بی انتها استفاده کرده ایم و این آلبوم با هشت آهنگ تحت عنوان شیهه های رهایی نیمه دوم مهر روانه بازار موسیقی خواهد شد.

وی افزود: جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست و دنیای امروز در شرایط ویژه و متفاوتی نسبت به قبل قرار گرفته است و کرونا تمام مناسبات دنیای ما را دگرگون کرده است.و حس می کنم که این آلبوم در عین لطافت و عمق، سلیقه مخاطبان خاص را جلب کند.

وی در باره مخاطبان خاص گفت: ما هنرمندان در جنین شرایطی با چالش دیگری نیز روبرو هستیم و آن قبول این حقیقت است که فروش فیزیکی آلبوم های موسیقی معنای خود را از دست داده است و از آنجاییکه بستر لازم برای فروش اینترنتی امن و قانونی در کشور وجود ندارد؛ مخاطبین واقعی ما فرهیختگانی هستند که این قانون را بصورت یک وظیفه و فرهنگ اجتماعی پذیرفته اند. و از نظر من این فرهیختگان مخاطبان خاص آلبوم شیهه های رهایی خواهند بود

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4341

به "آلبوم شیهه های رهایی از کیوان ساکت منتشر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبوم شیهه های رهایی از کیوان ساکت منتشر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید