آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

به گزارش وبلاگ خرید، تهران (پانا) - مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از آمادگی مراکز این اداره کل برای پذیرش مصدومان احتمالی چهارشنبه آخرسال اطلاع داد.

آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان تهران، مهدی فروزش گفت: همه مراکز پزشکی قانونی استان در ساعات اداری و واحد کشیک عصر واقع در پارک شهر در این اداره کل، آماده پذیرش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث چهارشنبه آخر سال هستند.

وی گفت: امیدواریم با تمهیدات دستگاه های ذیربط، سال جاری شاهد حوادث کمتری در چهارشنبه آخر سال باشیم و حوادث احتمالی منجر به فوت کسی نگردد ولیکن مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی این اداره کل واقع در کهریزک برای پذیرش و رسیدگی به موارد فوت احتمالی حوادث آمادگی کامل دارد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اضافه نمود: با توجه به اینکه بیشتر حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال در ساعات غیر اداری رخ می دهد شهروندان می توانند با در دست داشتن نامه از مراجع قضایی و کلانتری ها به واحد کشیک عصر و شب پزشکی قانونی استان تهران به نشانی خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، کوچه معراج مراجعه نمایند.

فروزش گفت: با توجه به اینکه خطرات این روز بیشتر متوجه بچه ها و نوجوانان است به والدین توصیه می گردد تا برای حفظ سلامت فرزندان خود مراقبت و نظارت بیشتری بر آنها داشته باشند و مواد آتش زا را از دسترس آنها دور نمایند.

وی همچنین توصیه کرد در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی، بچه ها و افراد مسن را از محل حادثه دور و به جای امن منتقل نمایند و در اسرع وقت با مراکز درمانی و امدادی تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6563

به "آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی پزشکی قانونی برای چهارشنبه آخر سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید