آمار کنسرت های پاییز ، برگزاری 165 عنوان اجرای صحنه ای

به گزارش وبلاگ خرید، آمار مجوزهای صادرشده دفتر موسیقی در سه ماهه سوم سال 98 برای اجرای صحنه ای، آلبوم موسیقی، تک آهنگ، نماهنگ، کتاب گویا، اجرای گروه های خارجی در ایران و تعداد شعرها و ترانه های ارسال شده به دفتر موسیقی، اعلام شد.

آمار کنسرت های پاییز ، برگزاری 165 عنوان اجرای صحنه ای

به گزارش خبرنگاران با توجه به اینکه مجوز اجرای صحنه ای موسیقی در استان ها را ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می نمایند و در تهران نیز مجوز اجرای صحنه ای موسیقی در سالن های کمتر از 500 نفر ظرفیت را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران صادر می نماید، آمار اجراهای صحنه ای در استان ها و سالن های کمتر از 500 نفر ظرفیت تهران در این آمار لحاظ نشده و فقط مجوزهای اجراهای صحنه ای که دفتر موسیقی صادر نموده در آمار آمده است.

در سه ماهه پاییز سال جاری 165 عنوان اجرای صحنه ای با 328 اجرا، 98 آلبوم موسیقی، یک هزار و 48 تک آهنگ، 37 نماهنگ، 13 کتاب گویا و 10 اجرای گروه های خارجی در ایران از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته اند.

همچنین در سه ماهه پاییز سال جاری 3600 پرونده شعر و ترانه در دفتر موسیقی تشکیل شده است. دفتر موسیقی در سه ماهه پاییز برای 15 شرکت فعال در حوزه موسیقی پروانه فعالیت صادر نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 160

به "آمار کنسرت های پاییز ، برگزاری 165 عنوان اجرای صحنه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار کنسرت های پاییز ، برگزاری 165 عنوان اجرای صحنه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید