اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون های متخلف در منطقه 16 تهران

به گزارش وبلاگ خرید، معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب: اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون ها در منطقه 16 همانند دیگر مناطق، با قوت در حال اجراست و با کامیون های متخلف برخورد قانونی می گردد.

اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون های متخلف در منطقه 16 تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ حمید طریقت در مورد این خبر اظهار کرد: اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون ها در منطقه 16 همانند دیگر مناطق، با قوت در حال اجراست و با کامیون های متخلفی که قصد ورود به محدوده های این منطقه را داشته و یا اقدام به تردد در سطح شهر می نمایند برخورد قانونی صورت می پذیرد.

وی گفت: بعضی رانندگان کامیون ها قصد ورود به رینگ های ورودی سطح شهر تهران رادارند که از ورود آن ها به داخل شهر ممانعت به عمل آمده و ضمن توقیف ساعتی در محل از همان مسیری که آمده بودند بازگردانده می گردد.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب در مورد کامیون هایی هم که در سطح شهر قوانین و مقررات را رعایت نمی نمایند گفت: این کامیون ها نیز در همان محل تخلف متوقف شده و چند ساعتی را می بایست در محل توقف نمایند و حتماً مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت

وی گفت: از جمله تخلفاتی که پلیس راهور فاتب در مورد بحث کامیون ها با آن برخورد می کند حمل بار نامتعارف سرعت و سبقت، نداشتن معاینه فنی نداشتن گواهینامه، توقف در مناطق مسکونی را از جمله مواردی دانست که با رؤیت آن ها پلیس کامیون را متوقف و با آن به صورت قانونی برخورد می کند.

سرهنگ طریقت از رانندگان کامیون ها خواست به ساعات تردد که برای کامیون ها در نظر گرفته شده توجه کرده و ضمن رعایت قوانین و مقررات هدایت و رانندگی از تردد های غیر ضرور در سطح شهر خودداری نمایند.

وی اضافه کرد: تردد کامیون ها و خودرو های سنگین از ساعت: 06:00 صبح تا 23:00 به غیر از مجوز دار ها در سطح شهر ممنوع می باشد و همچنین میکسر ها به علت حمل مواد خراب شدنی و سفت شونده از ساعت 9 صبح تا 15 بعد از ظهر بلامانع است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4336

به "اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون های متخلف در منطقه 16 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح توقیف ساعتی کامیون های متخلف در منطقه 16 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید