ادعای عجیب و باورنکردنی درباره مهدی قایدی!

به گزارش وبلاگ خرید، فوتبالی نوشت: طبق اخبار موثقی که رسیده و البته از منابع داخلی و خارجی هم چک و کنترل شده، مهدی قایدی در آستانه ترنسفر قرار گرفته است. تیم مقصد مهدی قایدی طی دیروز و امروز یکی دو تیم اماراتی حدس شد، اما باشگاه های اماراتی فعلا نمی توانند بازیکنان ایرانی را استخدام نمایند. بحث یونان و ترکیه و حتی اروپا هم مطرح بود، اما قیمتی که باشگاه استقلال برای قایدی معین نموده بود، قیمتی نیست که باشگاه های اروپایی در آن سطح بتوانند پرداخت نمایند.

ادعای عجیب و باورنکردنی درباره مهدی قایدی!

در هر حال طبق آخرین خبر ها که البته تایید آن را باید باشگاه استقلال و تیم مذاکره نماینده مهدی قایدی اعلام نمایند یک باشگاه قطری برای خرید مهدی قایدی دست به جیب شده است. باشگاهی که سرمربی نام آشنایی به نام آندره آ استراماچونی دارد.

قیمت چقدر است؟

باشگاه استقلال سعی نموده در روز های گذشته ماجرای ترنسفر قایدی را سکرت نگاه دارد، اما معمولا این خبر ها به زودی رسانه ای می گردد. استقلال برای مهدی قایدی قیمتی بین سه میلیون یورو تا سه و نیم میلیون یورو معین نموده است. پیش از این گفته می شد استقلال دو میلیون دلار یا دو میلیون یورو برای مهدی قایدی معین نموده است، اما قیمت قایدی از این ارقام هم بالاتر است. اینکه الغرافه رقم سه میلیون تا سه و نیم میلیون یورو را قبول نموده ماجرایی است که طی روز های آینده تعیین می گردد، اما نکته قابل توجه ماجرا آنجاست که استقلال برای جفت و جور کردن پول استراماچونی که حدود یک میلیون و سیصد هزار یورو است، مجبور است قایدی را به تیمی بفروشد که سرمربی اش آندره آ استراماچونی است!

البته پس از محکوم شدن باشگاه استقلال به پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی، زمزمه هایی مبنی بر احتمال فروش مهدی قایدی به وسیله باشگاه استقلال به گوش می رسید تا مدیران استقلال از این طریق بتوانند بدهی این باشگاه به سرمربی اسبق خود را پرداخت نمایند و البته این اتفاق قابل پیش بینی بود. با توجه به مسائل عدیده اقتصادی باشگاه استقلال و بعلاوه کمبود منابع اقتصادی، انتقال قایدی رنگ و بوی واقعی به خود گرفت. استقلال اگر بتواند قایدی را با سه و نیم میلیون یورو به الغرافه بفروشد، می تواند دو میلیون و دویست هزار یورو درآمدزایی کند. با به جامانده این پول می تواند بدهی هایش را بدهد و البته جرایم فیفا را پرداخت کند و در جابجایی هم پررنگ ظاهر گردد. پول ناشی از این انتقال هم به حساب استقلال در دوبی واریز خواهد شد.

قایدی با استقلال قرارداد دارد

طبق گزارش رسانه ها مهدی قایدی در دو مقطع قراردادش را با استقلال تمدید نموده و به نظر تا سال 1402 بازیکن استقلال باشد و حتی بعضی خبر ها هم حاکی از آن است که قایدی تا سال 1404 هم با استقلال قرارداد دارد و حالا استقلال از این ماجرا به خوبی استفاده نموده تا او را با قیمت خوبی بفروشد. خبر های غیررسمی حاکی از آن است که کار انتقال مهدی قایدی تقریبا تمام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مهدی قایدی شاگرد آندره آ استراماچونی در الغرافه خواهد شد. رضایت مجیدی و البته مددی هم در این میان وجود دارد و اگر تمام مراحل آن طبق روال خودش پیش برود، تا اواسط این هفته این انتقال نهایی و اعلام خواهد شد.

تا بازی الهلال در استقلال می ماند

فرهاد مجیدی از باشگاه استقلال خواسته که قایدی پس از بازی مقابل الهلال عربستان به تیم جدیدش برود که این خواسته مورد قبول الغرافه و استراماچونی هم قرار گرفته است. مهدی قایدی در بازی استقلال مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند و پس از آن بازی به قطر سفر خواهد نمود. در هر حال این جدی ترین برآورد است که درباره مهدی قایدی وجود دارد و البته از چندین منبع این خبر ها تایید شده و باید منتظر خبر رسمی انتقال قایدی باشیم. مطمئنا باشگاه استقلال در این باره خبر های رسمی را اعلام خواهد نمود تا جزییات این انتقال هر چه زودتر تعیین گردد، ولی چیزی که به نظر می رسد این است که قایدی مطمئنا ترنسفر می گردد تا مسائل اقتصادی استقلال حل گردد. کاری که در دوران مدیریت امیرحسین فتحی، برای اللهیار صیادمنش انجام شد و با انتقال تقریبا یک میلیون دلاری او به ترکیه، پیش قسط حضور استراماچونی در استقلال و بعضی بدهی های آن موقع استقلال به بازیکنان خارجی و داخلی حل و فصل شد.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 8127

به "ادعای عجیب و باورنکردنی درباره مهدی قایدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب و باورنکردنی درباره مهدی قایدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید