اصرار AFC برای به انتها رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان

به گزارش وبلاگ خرید، یک روزنامه قطری از اصرار کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای به سرانجام رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان با وجود شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

اصرار AFC برای به انتها رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان

به گزارش وبلاگ خرید و به نقل از روزنامه الوطن قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال راهکاری برای به پایان رساندن فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان است که ابتدای ماه مارس 2020 به خاطر همه گیری جهانی ویروس کرونا در هفته سوم مرحله گروهی به تعویق افتاد.

این روزنامه قطری سپس به نقل از یک منبع موثق نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد که در امسال میلادی لیگ قهرمانان به پایان رسد و هیچ تمایلی برای موکول کردن آن به سال 2021 ندارد. این نهاد به خاطر تعهد قانونی اش به یک شرکت جدید تبلیغاتی برای رقابت های آسیایی سال 2021 اصرار دارد تا فصل جاری لیگ قهرمانان در سال 2020 پایان یابد.

بر اساس این گزارش، پیش از این کمیته مسابقات AFC گزینه هی مختلفی از جمله برگزاری تجمیعی دیدارهای یک یا 2 گروه لیگ قهرمانان در یک کشور را مورد آنالیز قرار داد. ماه آگوست (مرداد) می تواند بهترین زمان برای به پایان رساندن دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد که در این صورت علاوه بر دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی، دیدارهای مرحله یک چهارم در ماه سپتامبر، دیدارهای مرحله نیمه نهایی در ماه اکتبر و فینال در ماه نوامبر 2020 برگزار خواهند شد.

روزنامه الوطن قطر در ادامه این مطلب آورده است: کنفدراسیون فوتبال آسیا اگر نتواند دیدارهای مرحله گروهی را در ماه آگوست به پایان رساند دومین گزینه را عملی خواهد نمود. در این صورت دیدارهای مرحله گروهی در ماه سپتامبر و دیدارهای مراحل نهایی در ماه های اکتبر و نوامبر و پیش از شروع فصل آینده لیگ قهرمانان در ماه ژانویه 2021 پایان خواهند یافت. کنفدراسیون فوتبال آسیا از همه گزینه های به پایان رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان حمایت می نماید و این در اولویت قرار گرفته است. این موضوع در صدر مباحث روزانه کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است و نزدیکترین زمان برای از سرگیری دوباره رقابت ها در ماه آگوست است و حتی پیشنهاد یک کشور غرب آسیا که نامش فاش نشده برای میزبانی دیدارهای لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی وجود دارد.

در پایان این گزارش آمده است: قطر نامزد برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان است و در صورت خواسته کنفدراسیون فوتبال آسیا تمامی ابزارهای لازم از جمله استادیوم های با تهویه مطلوب را در اختیار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2017

به "اصرار AFC برای به انتها رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار AFC برای به انتها رساندن فصل جاری لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید