افتخاری: ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شروع شد

به گزارش وبلاگ خرید، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام اینترنتی سومین مرحله تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت 8 صبح امروز (شنبه سوم خرداد ماه) اطلاع داد.

افتخاری: ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شروع شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام اینترنتی سومین مرحله تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت 8 صبح امروز (شنبه سوم خرداد ماه) اطلاع داد.

وی با اعلام این خبر گفت: در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی سومین مرحله ارائه تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت 8 صبح امروز شنبه سوم خرداد ماه 99 تا سه شنبه 20 خرداد اجرایی می گردد.

وی با بیان اینکه این تسهیلات حداکثر 1000 فقره با نرخ 10 درصد است، اظهار کرد: دوره اقساط تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری 60 ماهه (5 سال) بوده و برای آن دسته از افراد اجرا می گردد که صرفا ازدواج اول فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری باشند.

افتخاری در ارتباط با شرایط متقاضیان این تسهیلات گفت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا سرانجام 31 اردیبهشت ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفینی که در دوره های قبلی نسبت به اخذ تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام نموده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر دریافت حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در اردیبهشت 99 است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد گردد.

افتخاری مبلغ اقساط این تسهیلات را ماهانه حدود 418 هزار تومان عنوان و توضیح داد: درصورت ذی نفع بودن پدر و مادر در صندوق، صرفا یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می گردد.

وی با یادآوری این نکته که مهلت ثبت نام اینترنتی به وسیله سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir تا 20 خرداد 99 ادامه خواهد داشت، گفت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری پس از سرانجام زمان ثبت نام و اولویت ها و همچنین معین مشمولان معین خواهد شد؛ هدف گذاری ما برای پرداخت، سرانجام خرداد ماه است.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، تمام تسهیلات مورد نظر مشمول بیمه عمر مانده بدهکار خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2317

به "افتخاری: ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتخاری: ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید