تذکر روحانی به علوی، نمی دانم نامه وزارت کشور چطور بیرون رفت

به گزارش مجله بای بلاگ، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: استاندار خوزستان با ارزیابی های وزارت کشور، استاندار خوبی است؛ حق نیست که براساس کاغذی که نمی دانم چطور از وزارت کشور بیرون رفته است، اینطور قضاوت کرد.

تذکر روحانی به علوی، نمی دانم نامه وزارت کشور چطور بیرون رفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در رابطه با برنامه دولت در مورد کرونا و تعطیلات عید، گفت: در ارتباط با برنامه نوروزی بنای ما بر این است که تا می توانیم سخت گیری ها را ادامه دهیم و اگر ان شاءالله مردم همراهی کردند و بتوانیم شرایط مناسبی در انتها اسفند داشته باشیم بتوانیم سازوکار جدیدی در تعطیلات نوروز داشته باشیم تا مردم از تعطیلات استفاده بهتری داشته باشند.

وی در رابطه با مصوبه دولت برای لغو انتشار آگهی دولت در مطبوعات اضافه کرد: امروز در رابطه با این موضوع بحث و قرار شد بند منظور اصلاح گردد و به شرایط قبل باز گردد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه با انتصاب استاندار خوزستان و حواشی پیرامون آن، گفت: در ارتباط با استاندار خوزستان ارزیابی ای که ما در ریاست جمهوری داریم این است معمولاً وزارت کشور، استانداران را در موضوعات مختلف مانند سرمایه گذاری، امنیتی، ارتباط با مردم و … بررسی می کند.

استاندار خوزستان با همان ارزیابی ها استاندار خوبی است. ضمن اینکه توانسته این استان را با شرایطی که دارد، مدیریت کند. حق نیست بر اساس کاغذی که نمی دانم چطور از وزارت کشور بیرون رفته است، اینطور قضاوت کرد.

وی ادامه داد: اینکه براساس یک موضوع در دو سال پیش بخواهیم این چنین قضاوت کنیم کار درستی نیست. ما نامه درخواست داشتیم که وی استاندار خوبی است و اجازه دهیم باقی بماند. ما باید با مدیران خود خوب رفتار کنیم. برای همین است که آقای رئیس جمهور برای وزارت صمت و وزارت راه از استانداران استفاده کردند.

رئیس دفتر رئیس جمهور در مورد اظهارات محمود علوی وزیر اطلاعات پیرامون فتوای رهبر انقلاب گفت: موضع نظام و دولت تغییر پیدا نکرده و فتوای رهبر انقلاب به قوت خود باقی است و این فتوا چیزی نیست که با یک حرف تغییر کند.

واعظی در پاسخ به این پرسش که آیا آقای روحانی در این زمینه به وزیر اطلاعات تذکری داده است یا خیر مطرح نمود: بله.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6475

به "تذکر روحانی به علوی، نمی دانم نامه وزارت کشور چطور بیرون رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر روحانی به علوی، نمی دانم نامه وزارت کشور چطور بیرون رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید