تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مدافعان سلامت

به گزارش وبلاگ خرید، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری با دکتر ولایتی دیدار و از زحمات و تلاش های پزشکان، کادر درمانی این بیمارستان و همچنین مدافعان سلامت در سراسر کشور تقدیر کرد.

تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مدافعان سلامت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران عظیم و جمعی از معاونین راهور تهران با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری با دکتر ولایتی دیدار و از زحمات و تلاش های پزشکان، کادر درمانی این بیمارستان و همچنین مدافعان سلامت در سراسر کشور تقدیر کرد.

در این دیدار سردار مهماندار ضمن اهداء لوح تقدیر، از تلاش های دکتر ولایتی و متخصصان و کادر پزشکی بیمارستان مسیح دانشوری به عنوان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

در متن این تقدیر نامه خطاب به دکتر ولایتی آمده است: ایثار گران جامعه عظیم پزشکی، درمانی و بهداشتی، بی تردید در این شرایط حساس هر قدمی که برای تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد.

سردار مهماندار در بخش دیگری از این لوح نوشت: بر خود فرض می دانم در عمل به من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از زحمات و تلاش های مستمر شما افتخارآفرینان حوزه درمان و سلامت که مدال پرافتخار مدافعان سلامت را بر سینه دارید، قدرانی کنم که از زمان شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در کشور بدون هیچ چشمداشتی، ایثارگرانه و مجاهدانه خوش درخشیدید.

وی اضافه نمود: درود بی پایان بر شما که در این ایام محنت و سختی از آسایش خود چشم پوشیده و امید که در پرتو الطاف خداوندی به یمن غیرت و همیت دینی و ملی عزیزانی ایثارگر چونان شما خوش غیرتان سلامت، شاهد به ثمر نشستن کامل این تلاش های بی وقفه و بازگشت آرامش و آسایش و سلامت جامعه باشیم.

ولایتی هم در این دیدار از زحمات نیروی انتظامی به ویژه راهنمایی و رانندگی تهران عظیم و نیز نیروهای نظامی در مبارزه با این ویروس و برقراری آرامش، امنیت و نظم در کشور با تلاش ها و مجاهدت های دلسوزانه تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود هر چه زودتر شاهد از بین رفتن این ویروس از ایران و سراسر جهان باشیم.

4127

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2109

به "تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مدافعان سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مدافعان سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید