جزئیات برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور اعلام شد

به گزارش وبلاگ خرید، جزئیات بیستمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از سوی مرکز سنجش و آموزش پزشکی اعلام شد.

جزئیات برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، بیستمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور روز جمعه 15 اسفند ماه 99 برگزار می شود.

مرحله پیش از آزمون

داوطلبان پیش از نامنویسی اینترنتی، باید نسبت به تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تهران، شهرک قدس غرب فاز 5، بلوار ایوانک، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بلوک A، طبقه دوم، مرکز خدمات آموزشی اقدام کنند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند. واجد شرایط نامنویسی اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی

اصل و کپی مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل، شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی کنندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد.

اصل و کپی کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران مدرک پیشنیاز بر اساس مدرک اخذ شده در خارج از کشور اعم از دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیش دانشگاهی و .... اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی کارت خاتمه خدمت یا معافیت ویژه آقایان، اصل و کپی گذرنامه های جدید و زمان تحصیل.

در صورتی که مدرک دریافتی، فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه خاتمه نامه تحصیلی به همراه تأییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خالص های از رساله به زبان فارسی، CV، مقالات منتشره و کلیه فعالیت های پژوهشی الزامی است.

ارائه ترجمه رسمی کلیه مدارک، چنان چه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است. مرحله نامنویسی در آزمون در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی در مرکز خدمات آموزشی اعلام کنند تا نام آن ها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود. پس از آن، دانش آموختگان باید در زمان تعیین شده، نسبت به نامنویسی اینترنتی در سایت sanjeshp. ir اقدام کنند.

در صورت تکمیل نشدن مدارک و اتمام مهلت ثبت نام، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در آزمون را نخواهد داشت و آنان باید در آزمون های بعدی شرکت کنند.

روش ثبت نام اینترنتی

داوطلبان باید هر یک از مدارک بالا را اسکن کرده و هنگام ثبت نام از طریق پیوند مربوطه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp. ir بارگذاری کنند. پس از ارسال مدارک، دکمه آغاز ثبت نام فعال می شود و با فشار دادن آن، فرم ثبت نام در اختیار داوطلب قرار می گیرد. داوطلبان باید فرم را کامل کرده با کلیک روی دکمه ثبت نهایی، کد رهگیری را دریافت کنند.

هزینه شرکت در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته داروسازی خارج از کشور به دکترای عمومی داروسازی 2 میلیون ریال است که در آغاز ثبت نام، به طور اینترنتی و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی

تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که در سال جاری گرفته شده باشد، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه، تصویر اسکن شده کارت ملی برای ثبت نام اینترنتی ضروری است.

توزیع کارت ورود به جلسه

کارت شرکت در آزمون از ساعت 15 روز سه شنبه 12 اسفند ماه 99 از طریق سایت مرکز سنجش در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

مکان برگزاری آزمون

آزمون در سالن های آزمون الکترونیک مرکز سنجش آموزش پزشکی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

مرحله پس از شرکت در آزمون

پس از قبولی در آزمون ارزشیابی، طول دوره تکمیلی و تعداد واحد های درسی بر اساس مصوبات مربوطه توسط مرکز خدمات آموزشی اعلام می شود. معرفی نامه برای طی دوره تکمیلی، فقط پس از تأیید نمرات در کمیسیون ارزشیابی رشته داروسازی صادر خواهد شد.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 5895

به "جزئیات برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید