حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی 25 درصد تعیین شد

به گزارش وبلاگ خرید، خبرنگاران: رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: براساس بررسی های اجرا شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون 20 درصد و برای سایر لوازم خانگی 25 درصد تعیین شده است.

حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی 25 درصد تعیین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس محمدرضا تابش امروز در نشست خبری در سازمان صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به مزیت های سامانه جامع انبارها گفت: در بررسی های اجرا شده از سامانه جامع انبارها رشد بازرسی ها را در سال 98 نسبت به 97 داریم.

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به سامانه گارانتی بیان داشت: این سامانه دو هفته آینده رونمایی خواهد شد که نقش قابل توجهی در کنترل بازار کالاهای مصرفی و با دوام خواهد داشت.

تابش با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار گفت: بر اساس این مصوبه ثبت قیمت لوازم خانگی در سامانه 124 الزامی است و هر ذینفعی فارغ از اینکه کالای لوازم خانگی آن تولید داخل و غیره و فارغ از نوع بزند مکلف است قیمت عرضه را در سامانه 124 ثبت کند.

وی در مورد افزایش قیمت لوازم خانگی بیان داشت: براساس بررسی های اجرا شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون 20 درصد و برای سایر لوازم خانگی 25 درصد تعیین شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2632

به "حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی 25 درصد تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی 25 درصد تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید