اخبار صنعت

بهشت پرندگان اینجاست؛ میانکاله سرای پرندگان

میانکاله، شبه جزیره ای در گوشه جنوب شرقی مازندران است، منطقه ای که خلیج گرگان را از خزر جدا می کند. جزیره ای باریک اما طولانی که طول آن تا 3 کیلومتر نیز می رسد. این شبه جزیره از شمال به دریای خزر، از جنوب به خلیج گرگان، از غرب به تالاب زاغمرز و از شرق به...

10 آذر 1400

پرسپولیس چطور فولاد و نساجی را شکست داد، رجحان پِلن B گل محمدی

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب دو پیروزی در دو ملاقات نخست خود نشان داد همچنان پس از پنج قهرمانی متوالی این رقابت ها برای کسب جام بیشتر کوشش می نماید.

7 آذر 1400

جهیزیه تمام ایرانی چند؟

به گزارش خبرنگاران، اکبر پازوکی، دبیر اتحادیه لوازم خانگی در برنامه تلویزیونی گفت: کف قیمت جهیزیه تمام ایرانی حدود 30 میلیون تومان است وو سقف قیمت برای یک جهیزیه خوب تمام ایرانی حدود 90 میلیون تومان است! یک ماشین لباسشویی دوقلو از دو میلیون و 200 هزار تومان...

28 آبان 1400

استان سمنان کوچکترین دغدغه امنیتی ندارد

خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان از امنیت به مثابه یک نعمت بزرگ یاد کرد و گفت: خوشبختانه در استان سمنان کوچکترین دغدغه امنیتی نداریم.

26 آبان 1400

ناچار به افزایش قیمت شدیم

در پی بحث های اخیر پیرامون افزایش قیمت و فراخوانده شدن انجمن صنفی صنعت تایر برای ارائه توضیحاتی در این رابطه، سخنگوی انجمن مذکور، ضمن تاکید بر اینکه مستندات حداقل دو ماه پیش برای سازمان حمایت ارسال شد، به روز شدن قیمت تایر با توجه به تورم حاکم بر اقتصاد...

24 آبان 1400

تمرکز بر برطرف موانع فراوری در برنامه های استانداری

تهران (پانا) - استاندار تهران می گوید یکی از برنامه های اصلی استان تهران تمرکز بر برطرف موانع فراوری است.

23 آبان 1400

تمرین ویژه یحیی گل محمدی برای پرسپولیس ، فولاد

بازیکنان پرسپولیس صبح دیروز با حضور در استادیوم شهید کاظمی یک جلسه تمرینی دیگر را برگزار کردند. تمام بازیکنان در این تمرین حضور داشتند و فقط مهدیخانی که دوران نقاهتش را سپری می نماید، زیر نظر کادر پزشکی کار کرد. آنطور که باشگاه پرسپولیس اعلام نموده،...

20 آبان 1400

شناسایی دلفین گوژپشت اقیانوس هند در استان بوشهر

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: جمعیت جدیدی از دلفین گوژپشت اقیانوس هند در استان بوشهر شناسایی شد.

10 آبان 1400

ارائه تسهیلات به شرکت های دارای ایده مقابله با کرونا

صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلاتی برای شرکتهای دانش بنیان دارای ایده های مقابله با ویروس کرونا در نظر گرفته که خارج از فرایند معمول اداری به آنها اعطا می شود.

10 آبان 1400

استرداد وجه بلیت پرواز ها الزامی است، سازمان حمایت: با متخلفین برخورد می شود

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف نمایندگان و تولیدنمایندگان گفت: با توجه به شرایط بوجود آمده پس از انتشار ویروس کرونا، با آژانس های متخلفی که از عودت وجه مشخص شده به مسافران خودداری نمایند برخورد خواهد شد.

10 آبان 1400

سیاهچاله ها، دایناسورها را منقرض کردند؟

وجود لایه ای با غلظت غیرطبیعی ایریدیم در سراسر پوسته زمین به قدمت 66 میلیون سال که اتفاقا با سرانجام دوره دایناسور ها نیز مصادف می گردد، شاهد مستقیمی است بر وقوع برخورد جرمی که احتمالا از لبه های خارجی منظومه شمسی به سمت زمین روانه شده است.

10 آبان 1400

انتقاد تند سناتور آمریکایی از دروغگویی کرونایی ترامپ

سناتور عضو کمیته بهداشت، آموزش، کار و حقوق بازنشستگی سنای آمریکا به شدت به دروغگویی رئیس جمهور این کشور درباره شیوع کرونا در آمریکا و نحوه مدیریت دولت او برای مقابله با این ویروس تاخت.

10 آبان 1400

شرکت ملی گاز، مصرف 40 درصد کاهش یافت

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: با توجه به گرم شدن هوا میزان مصرف گاز حدود 40 درصد کاهش یافته که این موضوع چالشهای پیشین را برطرف کرده است.

10 آبان 1400

خبرنگاران وزارت خارجه آمریکا کرونایی شد

نیویورک- خبرنگاران- وزیر خارجه آمریکا از ابتلای تعدادی از کارکنان خود که او به تعداد انگشتان دست برشمرد، به ویروس جدید کرونا اطلاع داد.

10 آبان 1400

اینترنت رایگان معلمان از پنجم فروردین فعال می گردد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بسته رایگان 20 گیگی برای معلمان از پنجم فروردین فعال می گردد که تا خرداد ماه این بسته قابل استفاده است.

10 آبان 1400

برای دیدن خرس قطبی کجا برویم؟ (قسمت اول)

در سال های اخیر توجه گردشگران به تماشای خرس های قطبی در محل زندگی طبیعی آن ها جلب شده است. در این مقاله از خبرنگاران مکان هایی را معرفی می کنیم که برای دیدن خرس قطبی بهترین هستند.

10 آبان 1400

اقدامات ارتش در راستای برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش بر اساس پروتکل های بهداشتی اقدامات خوبی در مقابله با کرونا انجام داده است، گفت: اقدامات ارتش در راستای برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

10 آبان 1400

ارائه برنامه های اولویت بندی شده با هدف تحقق جهش تولید در آینده نزدیک

محمدباقر نوبخت در حاشیه پنجمین جلسه ستاد راهبری و برنامه ریزی جهش تولید که با حضور وزیر راه و شهرسازی در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد گفت: در این جلسه برنامه های وزارت راه و شهرسازی در راستای تحقق جهش تولید مطرح شد. بر این اساس هشت محور شامل برنامه...

10 آبان 1400

پاکستان یارانه های جدیدی در ایام قرنطینه خانگی در نظر گرفت

نخست وزیر پاکستان از اعطای یارانه ویژه به فعالان حوزه اقتصاد و حذف بعضی مالیات ها از بخش صنعت اطلاع داد.

10 آبان 1400
تعداد: (1327)