حزب الله عراق از طرح آمریکا برای حمله به پایگاه های مقاومت پرده برداشت

به گزارش وبلاگ خرید، گردان های حزب الله عراق در بیانیه ای از سناریوی جدید آمریکا برای حمله به مواضع نظامی و گروه های مقاومت عراق در شرایط بهداشتی کشور پرده برداشت و گفت که آمریکا در صدد سوء این شرایط است.

حزب الله عراق از طرح آمریکا برای حمله به پایگاه های مقاومت پرده برداشت

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خرید، گردان های حزب الله عراق چهارشنبه شب با صدور بیانیه ای درباره سناریوی جدید ایالات متحده آمریکا برای حمله به پایگاه های نظامی عراق در شرایطی که دولت این کشور مشغول اتخاذ تدابیر بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا است، هشدار داد.

در این بیانیه آمده است: ما تحرکات نیروهای آمریکایی و مزدوران آنها در عراق برای دستیابی به اهداف پلیدشان با سوء استفاده از شرایط بهداشتی کنونی را در حالی رصد می کنیم که عراق همه توان خود را برای مقابله به ویروس کرونا - که ترامپ و دولت جنایتکار وی به شیوع این ویروس متهم هستند- به کار گرفته است و همزمان گروه های مقاومت در حال حمایت از طرح های دولت عراق برای مقابله با کرونا مانند ایجاد بیمارستان های صحرایی و ضد عفونی کردن اماکن عمومی هستند.

گردان های حزب الله عراق در ادامه بیانیه خود درباره موج هجمه های روانی از پیش مشخص شده آمریکا برای اجرای سناریوی جدید آن در عراق هشدار داد و گفت: این سناریو شامل اجرای عملیات هلی بُرن روی مواضع ارتش و سرویس های امنیتی و حشد شعبی همراه با پشیبانی زمینی و هوایی است.

حزب الله عراق تاکید نمود: گروه های مقاومت در صورت هرگونه اقدامات جنایکارانه آمریکا، هیچ خط قرمزی را رعایت نخواهد کرد و همه تاسیسات نظامی، امنیتی و مالی آمریکا را بدون استثناء هدف قرار می دهند و مناطقی را که از آنجا مواضع گروه های مقاومت مورد هدف قرار می گیرد، به گورستان نیروهای آمریکایی تبدیل خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1389

به "حزب الله عراق از طرح آمریکا برای حمله به پایگاه های مقاومت پرده برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله عراق از طرح آمریکا برای حمله به پایگاه های مقاومت پرده برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید