خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان

به گزارش وبلاگ خرید، اهواز - خبرنگاران - خبر منتشر شده در فضای مجازی با عنوان سفر مهمانان نوروزی به خوزستان ممنوع شد جعلی بوده و چنین خبری در خروجی خبرنگاران خوزستان منتشر نشده است.

خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان

به گزارش خبرنگاران مرکز خوزستان از روز آدینه گذشته خبری با عنوان سفر مهمانان نوروزی به خوزستان ممنوع شد در مصاحبه با فاضل عبیات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان و به نقل از خبرنگاران در فضای مجازی، اعم از بعضی گروه های واتساپ و کانال ها منتشر شده، که این خبر از اساس کذب بوده و از سوی این خبرگزاری چنین خبری منتشر نشده است.

تا زمان مخابره این خبر، معاون استاندار خوزستان مصاحبه ای راجع به سفرهای نوروزی با این خبرگزاری نداشته و استانداری خوزستان مصوبه ای درباره ممنوعیت سفرهای نوروزی اعلام نکرده است.

خبرنگاران خوزستان ضمن درخواست از فعالان فضای مجازی برای رعایت اخلاق و امانتداری در انتشار اخبار صحیح، با توجه به نگرانی های شهروندان از شیوع بیمار کرونا، حق پیگیری قضایی ناشران این خبر را برای خود محفوظ می داند.

همچنین به مخاطبان خبرنگاران خوزستان توصیه می گردد، اخبار این خبرگزاری را از نشانی https://www.irna.ir/service/province/khuzestan دنبال و اخبار منتشر شده را از این طریق راستی آزمایی نمایند.

از دیروز (آدینه) و در پی ممنوعیت ورود سفرهای نوروزی به بعضی استان ها برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، کمپین هایی در فضای مجازی از سوی خوزستانی ها راه اندازی شده که درخواست ممنوعیت سفرهای نوروزی به این استان را داشته اند، اما استانداری خوزستان هنوز در این باره اظهارنظر نکرده است.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1092

به "خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکذیب خبر جعلی منتسب به خبرنگاران خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید