خبرنگاران مظلومی: تعویق مسابقه های فوتبال جوانان آسیا شوکه کننده بود

به گزارش وبلاگ خرید، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال جوانان با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: واقعا این خبر برای ما شوکه کننده بود و خستگی به تنمان ماند.

خبرنگاران مظلومی: تعویق مسابقه های فوتبال جوانان آسیا شوکه کننده بود

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگاران از فدراسیون فوتبال، پرویز مظلومی پس از لغو اردوی تیم ملی جوانان با توجه به تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، گفت: ظاهرا گفته شده برخی از تیم های شرکت کننده در مسابقات به دلیل نداشتن شرایط سفر به ازبکستان خواهان تعویق بازی ها شدند و مسابقات در تاریخ مقرر برگزار نمی گردد. به نظرم مسوولین برگزاری مسابقات تصمیم عجیبی گرفته اند و اگر قرار بود این رقابت ها به تعویق بیافتد باید در همان مراسم قرعه کشی اعلام می شد نه حالا که فرصت کوتاهی به تاریخ شروع مسابقه ها باقی مانده و تیم ها برنامه آماده سازی خودشان را به مراحل نهایی رسانده بودند.

وی افزود: ما هم برنامه های خودمان را به صورت فشرده با همکاری کادرفنی اجرا کردیم و زحمات زیادی در این مدت کشیده شد. دستیارانم بدون هیچ چشم داشتی در این مدت با تمام وجود کار کردند تا بچه ها را به آمادگی مطلوب برسانیم و حالا چنین تصمیمی گرفته شده که واقعا عجیب است و باید بگویم خستگی به تن همه ما ماند. هنوز هم تاریخ دقیق از سوی AFC اعلام نشده اما در هر صورت باید برنامه تازه ای تدوین گردد تا زحمات ماه های اخیر بی نتیجه نماند.

وی در انتها گفت: امیدوارم هرچه زودتر تصمیم قطعی AFC در مورد تاریخ برگزاری مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا به کشورهای شرکت کننده اعلام گردد تا بتوانند برنامه ریزی مناسب را در این خصوص داشته باشند چرا که این شرایط حرفه ای نیست و کشورها باید زمان کافی برای تنظیم زمان بندی اردوها را در اختیار داشته باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4234

به "خبرنگاران مظلومی: تعویق مسابقه های فوتبال جوانان آسیا شوکه کننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مظلومی: تعویق مسابقه های فوتبال جوانان آسیا شوکه کننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید