خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کارناتمام حوزه ورزش زنان در سال 99 دنبال می شود

به گزارش وبلاگ خرید، تهران- خبرنگاران- معاون توسعه ورزش زنان وزیر ورزش و جوانان کارناتمام حوزه ورزش زنان را در سال 98 آموزش مطرح نمود و گفت: این اقدام درسال 99 با شتاب بیشتری در فدراسیون ها و استان ها دنبال می شود.

خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کارناتمام حوزه ورزش زنان در سال 99 دنبال می شود

مهین فرهادی زاد در نخستین گفت وگوی خود با خبرنگاران در سال جدید مهمترین برنامه سال 1399 را المپیک توکیو عنوان می کند و می گوید: امیدواریم با دریافت دیگر سهمیه های باقی مانده در المپیک 2020 شرکت کنیم.

وی اضافه نمود: از دیگر برنامه های سال 99 توجه بیشتر به ورزش همگانی و سلامتی برای زنان است که 16 طرح در این زمینه تدوین و هشت طرح آنها در سال 98 در استان های کشور اجرا شد. بر این اساس طی سال جاری تلاش داریم تا هشت طرح دیگر را هم اجرا کنیم.

معاون وزیر ورزش درباره این طرح توضیح می دهد: این طرح ها شامل طرح گردشگری ورزشی در طبیعت با ورزش، طرح گل ونی (طرحی که روی روسری زنان روستای نقش بسته است)، طرح آماده سازی مربیان به آمادگی جسمانی و طرح چگونگی سنجش ساختار قامتی است.

فرهادی زاد به اتفاقات سال 98 در ورزش زنان هم گریزی زد و گفت: کسب سهمیه های زنان در المپیک و پارالمپیک 2020، اجرای پنج هزار طرح ورزشی در استان ها، حضور زنان در ورزشگاه ها در دیدارهای تیم های ملی که امیدوارم بتوانیم با رعایت ملاحظلات فرهنگی تداوم یابد و ارتقا جایگاه مدیریتی زنان در استان ها به معاونت توسعه ورزش زنان استان ها در زمره مهمترین رویدادهای سال گذشته در حوزه زنان بود.

وی کارناتمام حوزه ورزش زنان در سال 98 را آموزش بیان کرد و اضافه نمود: در بخش آموزش اقداماتی انجام شد اما کافی نیست سال جاری تلاش داریم با توجه بیشتر در این زمینه به کیفیت ورزش زنان بهای بیشتری بدهیم. از طرفی در بخش معاونت زنان اختیارات بیشتری فراهم شود.

معاون وزیر ورزش دادمه داد: در حوزه آموزش برخی استان ها در سال گذشته خوب کار کردند و برخی استان ها هم به توجه بیشتری نیاز دارند. این آموزش در فدراسیون ها، مربیان و داوران باید تسری یابد تا ورزشکاران پیروز تر حاضر شوند که این برنامه طی سال جاری تداوم می یابد.

فرهادی زاد درباره مهمترین چالش در حوزه ورزش زنان توضیح داد: اعتباراتی که برای طرح های مختلف باید به استان ها به طور کامل تخصیص می یافت اما به دلیل شرایط کشور این اتفاق نیفتد. برخی طرح ها در استان بر زمین ماند که در سال 99 امیدواریم با توجه به آرامشی که در کشور ایجاد می شود، بتوانیم اعتبارات قوی تری به استان ها و فدراسیون ها برای طرح های نیمه تمام تخصیص دهیم.

adeliasafar.com: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1476

به "خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کارناتمام حوزه ورزش زنان در سال 99 دنبال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون وزیر ورزش: کارناتمام حوزه ورزش زنان در سال 99 دنبال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید