خبرنگاران کمبود مخازن اکسیژن در انگلیس زنگ خطر را به صدا در آورد

به گزارش مجله بای بلاگ، لندن - خبرنگاران - با افزایش تعداد بیماران نیازمند به دستگاه تنفس مصنوعی بر اثر ابتلا به کرونا، سازمان بهداشت ملی انگلیس درباره کاهش موجودی مخازن اکسیژن در بیمارستان های سراسر این کشور هشدار داد.

خبرنگاران کمبود مخازن اکسیژن در انگلیس زنگ خطر را به صدا در آورد

این سازمان در نامه ای به رئیسان بیمارستان ها که فرازهایی از آن روز پنجشنبه در رسانه های انگلیس منتشر شد، هشدار داد، افزایش ناگهانی تعداد بیمارانی که از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می نمایند باعث اتمام سریع موجودی مخازن اکسیژن و توقف فرایند درمان بیمارانی خواهد شد که برای مقابله با کرونا بیشتر به آن احتیاجمند هستند.

در این نامه یادآوری شده که با افزایش آمار ابتلا به کرونا در روزهای آینده و احتیاج بیماران به اکسیژن درمانی، بدیهی است که وضع موجود جوابگو نیست.

نامه یادشده که به امضای رئیس سازمان خدمات بهداشت ملی، مدیر کلینیک ملی داروهای تنفسی و رئیس ستاد عملیات مقابله با کوید-19 انگلیس رسیده به بیمارستان ها توصیه نموده که یک برآورد از حداکثر ظرفیت مخازن اکسیژن برای درمان افراد احتیاجمند به دستگاه تنفس مصنوعی تهیه و نتیجه آن را در قالب بخشنامه به کادر درمانی ابلاغ نمایند.

این نامه پس از آن منتشر شد که هفته گذشته مخزن اکسیژن بیمارستانی در پایتخت انگلیس به دلیل افزایش ناگهانی استفاده بیماران از دستگاه تنفس مصنوعی خالی و موجب نگرانی مقامات وزارت بهداشت شد.

کریس هاپسون رئیس انجمن بیمارستان های انگلیس در همین زمینه هشدار داد که این یک شرایط بسیار جدی است و نشان می دهد که بیمارستان ها به دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن در روزهای اینده احتیاج بیشتری پیدا خواهند کرد.

آمار ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در انگلیس به سرعت در حال افزایش است و مقام های این کشور درباره فرایند تصاعدی این آمار در روزهای آینده هشدار داده اند.

رئیس دانشکده مراقبت های ویژه دارویی انگلیس امروز پنجشنبه (14 فروردین) در گفت وگو با شبکه خبری اسکای شرایط تکان دهنده ای را از داخل بیمارستان های این کشور روایت و عنوان نمود که پرستار، پزشک و تخت به اندازه کافی موجود نیست.

وی با بیان اینکه کادر درمانی این کشور تمام کوشش خود را برای مدیریت اوضاع به کار بسته اند اضافه کرد: اما ما هیچ تصوری نداریم از اینکه بتوانیم از اوج این بحران عبور کنیم.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: ایرنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 1501

به "خبرنگاران کمبود مخازن اکسیژن در انگلیس زنگ خطر را به صدا در آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمبود مخازن اکسیژن در انگلیس زنگ خطر را به صدا در آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید