دوشنبه، رویارویی هوگوپوشان در جام خلیج فارس، 3 ملاقات لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ خرید، ملاقاتهای هفته ششم و هفتم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس، روز دوشنبه - 28 بهمن ماه برگزار می گردد اما 3 ملاقات معوقه از این رقابت ها، 25 اسفندماه پیگیری خواهد شد.

دوشنبه، رویارویی هوگوپوشان در جام خلیج فارس، 3 ملاقات لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته ششم و هفتم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور 8 تیم روز دوشنبه - 28 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می گردد.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

با اعلام سازمان لیگ، رقابت تیم های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین به دلیل حضور سه بازیکن این تیم ها در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاد.

در نخستین ملاقات هفته ششم، باشگاه یزدان و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف یکدیگر می فرایند، در ادامه هوگوپوشان کانون تکواندوکاران مهاجر برابر تکواندوکاران شهرداری ورامین قرار می گیرند. سومین مبارزه این هفته میان تیم های فرمانیه و پالایش نفت آبادان پیگیری می گردد. پاس در این هفته استراحت دارد.

در اولین مبارزه هفته هفتم، تیم های فرمانیه و کانون تکواندوکاران مهاجر با یکدیگر مبارزه می نمایند و سپس شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه یزدان رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

همچنین ملاقات معوقه هفته اول از دور برگشت میان تیم های پالایش نقت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در این روز پیگیری می گردد.

با توجه به معوقه شدن رقابت تیم های لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین، مبارزات تیم های صنعت مس کرمان - لوازم خانگی کن، پاس - لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان - شهرداری ورامین در تاریخ 25 اسفندماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ در سرانجام ملاقاتهای هفته پنجم این رقابت ها، شهرداری ورامین با کسب 32 امتیاز صدرنشین باقی ماند؛ لوازم خانگی کن با 31 امتیاز رده دومی خود را حفظ کرد و پاس نیز با 26 امتیاز همچنان به صندلی سومی خود در جدول را تداوم بخشید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 777

به "دوشنبه، رویارویی هوگوپوشان در جام خلیج فارس، 3 ملاقات لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوشنبه، رویارویی هوگوپوشان در جام خلیج فارس، 3 ملاقات لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید