صاحب خانه اهل هلیفکس برای بیرون انداختن مستاجر ،درها و پنجره ها را برداشت

به گزارش وبلاگ خرید، صاحب خانه ای اهل هلیفکس درها، پنجره ها و شیر آب سینک آشپزخانه را از آپارتمانی در فرویو برداشته تا زوجی که آنجا زندگی می نمایند مجبور شوند آنجا را ترک نمایند.

صاحب خانه اهل هلیفکس برای بیرون انداختن مستاجر ،درها و پنجره ها را برداشت

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ملودی بالدوک گفت: شوک عظیمی است که به خانه بیایی و ببینی که عملا به خانه ات حمله شده است.

او و همسرش لاریسا فارست مدتی است که با صاحب خانه شان آدام برت مشکل داشته اند. صاحب خانه گفت آن ها مستاجران خوبی نبوده اند، اجاره خانه نمی دهند، با همسایه ها دعوا می نمایند و به ساختمان آسیب وارد می نمایند.

وقتی قرارداد آن ها در انتها آوریل تمام شد، برت تمدید نمی کرد، اما به گفته خودش سعی کرد با آن ها تعامل کند تا بدهی شان را پرداخت نمایند. او این زوج را در یکی دیگر از ساختمان هایش مستقر کرد ولی آن قرارداد هرگز نهایی نشد و برت در انتها ماه مه برق واحد را قطع کرد.

بعد از تقریبا چهار ماه، برت آغاز به برداشتن چیزهایی از ساختمان کرد چون می گوید صبرش را از دست داده بود. برت قبلا هم به وسیله ایجاد اختلال در نوسازی خانه و افزایش اجاره خانه سعی در بیرون راندن مستاجران خود نموده بود اما می گوید این نخستین باری است که چیزهای اساسی را برمی دارد.

فیونا ترینور که حالا وکیل بالدوک و فارست است، گفت تاکتیک های برت در این مورد و مواردی که قبلا گزارش شده اند قابل قبول نیستند و مصداق زورگویی تلقی می گردد.

او گفت: نمی دانم این نوع رفتار رایج هست یا نه، اما مسلما قبلا هم چنین چیزهایی از صاحب خانه های هلیفکس شنیده شده است.

برت می گوید دستور دادگاهی برای بیرون راندن بالدوک و فارست تا آن روز عصر را داشت اما وکیل مستاجران می گوید شواهدی از چنین چیزی ندیده است. او در عین حال شکایتی نزد شهرداری منطقه ای هلیفکس علیه صاحب خانه ثبت نموده است.

لایحه اجاره نشینی مسکونی استان می گوید صاحب خانه نمی تواند بدون اجازه مستاجر در ورودی منزل را تغییر بدهد اما بالدوک و فارست ماه هاست که قرارداد نداشته اند و حفاظت از آن ها تحت قانون محدود است. آن ها می گویند بعد از ماه ها جستجو جایی برای رفتن پیدا ننموده اند.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4031

به "صاحب خانه اهل هلیفکس برای بیرون انداختن مستاجر ،درها و پنجره ها را برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صاحب خانه اهل هلیفکس برای بیرون انداختن مستاجر ،درها و پنجره ها را برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید