طباطبایی:عدالت سرلوحه کار داوران باشد، سلیمی:کرونامانع پیشرفت نشود

به گزارش مجله بای بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از شیوع گسترده کوید 19 اولین نشست شورای داوران با حضور رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون، جواد سلیمی و موسی جعفری به همراه اعضای شورا به صورت وبینار برگزار گشت.

طباطبایی:عدالت سرلوحه کار داوران باشد، سلیمی:کرونامانع پیشرفت نشود

در این نشست سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با تاکید بر رعایت بیش از پیش عدالت محوری در همه رویدادها از اعضا شورای داوران خواست عدالت که مهمترین رکن در جهت رشد و توسعه هر رشته ای است را محور برنامه ریزی های آینده خود قرار دهند.

وی با قدردانی از زحمات جواد سلیمی در طی سال ها حضورش در شورای داوران گفت: سلیمی همیشه در طی سال ها حضورش در شورای داوران همانند یک سرباز برای سرافرازی کاراته در مجامع بین المللی کوشش کرده که جای تقدیر و تشکر ویژه از ایشان دارد و ماهمیشه باید قدر داشته هایمان را بدانیم.

رئیس فدراسیون کاراته در ادامه با اشاره به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: باید در شرایط فعلی با برنامه ریزی اصولی به وسیله وبینار و سمینارهای آنلاین و یا برگزاری کلاسهای آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت کیفی سازی داوران گام برداشت.

طباطبایی همچنین با تاکید بر مهارت محوری در بخش داوری، اذعان داشت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل داوری باید ضمن قدر نهادن به شما داوران پیشکسوت که سرمایه های کاراته محسوب می شوید مهمترین اصل را مهارت محوری قرار داد تا بتوانیم با آموزش درست شرایط را برای رشد و پیشرفت داوران جوان در مجامع ملی و بین المللی فراهم کنیم.

در ادامه جواد سلیمی رئیس شورای داوران با قدردانی از اعضای شورا عنوان داشت: شیوع ویروس کرونا باعث شد فعالیت در عرصه داوری نیز محدود گردد اما این امر نباید مانع از پیشرفت و بروز بودن داوران باشد.

وی بر همین اساس از اعضای شورای داوران خواست علاوه بر مطالعه آخرین نسخه تغییرات داوری برای بروزرسانی اطلاعات خود نسبت به برگزاری دوره های داوری حتی به صورت وبینار ارتباط آموزشی خود با داوران تمامی استان ها را قطع نکند.

در ادامه سلیمی آخرین تغییرات در آئین نامه شورای داوران را که نقطه نظرات ریاست محترم فدراسیون بود را در اختیار اعضای این شورا قرار داد تا پس از مطالعه، پیشنهاد و یا نظرات خود را تا یک هفته بصورت مکتوب به دبیر شورای داوران آقای موسی جعفری ارسال کنند.

رئیس کمیته داوران همچنین گفت: در سال جدید و پس از ریشه کن شدن کرونا، به منظور همسان سازی داوران، با پیشنهاد مؤمنی سرپرست دبیری فدراسیون، کلاسهای آموزشی RA کومیته، JA کاتا و ممتاز تنها به صورت جامع سراسری برگزار خواهد شد.

سلیمی در سرانجام با قدردانی از سید حسن طباطبایی، گفت: مهمترین رکن در موفقیت یک مجموعه خصوصاً در میدان بزرگی همچون کسب سهمیه المپیک حمایت و همدلی یک مجموعه است که طباطبایی توانست با درایت و مدیریت خوب خود ضمن فراهم آوردن جوی محبت آمیز موجب اتحاد بین تمامی ارکان فدراسیون گردد و تیم ملی نیز با راهنمایی کادر فنی مجرب و توانمند، بهره گیری از حمایت آحاد جامعه کاراته، زحمات مجموعه مدیریتی متشکل از مسئولان و همکارانشان در کلیه کمیته ها و کارمندان فدراسیون موفقیتی بی نظیر را رقم زنند که جا دارد بار دیگر این موفقیت را به جامعه کاراته تبریک عرض نمایم.

در سرانجام نشست مذکور که با حضور مجازی آقایان پرویز رستم مهربان، رضا خادمیان، اکبر دهقان، آرام فدایی، سیروس یزدانی، داوود روشنایی، اکبر خیری پور، علیرضا کرمانی، فرشاد منافنژاد، صفر رحیمی و بانوان نسرین روستا زاده، المیرا گوزل زاده، هلن سپاهی، آزاده عقیلی و مونا نبیلی برگزار گشت اعضای شورای داوران پیشنهادات و نظرات خود را پیرامون نحوه فعالیت در شرایط فعلی کشور بیان نمودند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2895

به "طباطبایی:عدالت سرلوحه کار داوران باشد، سلیمی:کرونامانع پیشرفت نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی:عدالت سرلوحه کار داوران باشد، سلیمی:کرونامانع پیشرفت نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید