قالیباف: ضرورت رسیدگی به زخم کهنه کولبران مناطق مرزی ، نگاه ویژه مجلس به استان های محروم در بودجه 1400 خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید، رئیس مجلس در بدو ورود به استان کردستان گفت: مسائل مرز و کولبری که از زخم های کهنه حوزه مرزی کشور در شمال غرب و جنوب شرق است، باید مورد توجه قرار گیرد و امید است که بتوان آن ها را حل و تحرکی در استان ایجاد کرد.

قالیباف: ضرورت رسیدگی به زخم کهنه کولبران مناطق مرزی ، نگاه ویژه مجلس به استان های محروم در بودجه 1400 خبرنگاران

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز 19 اسفندماه با هدف نظارت میدانی بر حوزه های انتخابیه استان کردستان و تبادل نظر با مردم و پیگیری مطالبات آن ها راهی استان کردستان شد و در فرودگاه سنندج مورد استقبال رسمی استاندار و سایر مقامات استانی نهاده شد.

قالیباف در بدو ورود به استان کردستان در جمع خبرنگاران گفت: سفر به کردستان که از مناطق پر ظرفیت و متاسفانه مناطق محروم کشور نسبت به شاخص های توسعه است، بر اساس حضور و نظارت های میدانی در پروژه های نیمه تمام و یاری به اتمام آن ها اجرا شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: سفر به استان کردستان بعد از اتمام برنامه بودجه در مجلس که کار فشرده ای هم بود، اولین سفر استانی است که همراه با رؤسای سه کمیسیون مجلس اجرا شده است.

وی با بیان اینکه از قبل آنالیز هایی در استان اجرا شده و نظام مسائل کردستان معین است، اظهار کرد: در این سه روزه که در کردستان هستیم، سعی می گردد با استاندار و شورای برنامه ریزی استان به همه حوزه های شهرستان ها برای آنالیز موارد مورد نظر سرکشی گردد.

قالیباف ادامه داد: امید است بتوان به اتمام پروژه های ناتمامی که سال های زیادی از عمر آن ها می گذرد یاری کرد و آن ها را تسریع بخشید.

وی اظهار داشت: بنا این است که در راستای محرومیت زدایی که در بودجه 1400 وجود دارد، توجه ویژه ای به استان کردستان گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی، آنالیز مسائل بخش صنایع کردستان به ویژه در بحث صنایع تبدیلی و کشاورزی با حضور رئیس کمیسیون صنایع مجلس و آنالیز مسائل در حوزه آب به ویژه آب شرب و کشاورزی در روستا ها را از اولویت های مورد آنالیز استان در این سفر ذکر کرد.

وی اظهار داشت: مسائل مرز و کولبری که از زخم های کهنه حوزه مرزی کشور در شمال غرب و جنوب شرق است، باید مورد توجه قرار گیرد و امید است که با کارشناسان استان و وزرای کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور بتوان آن ها را حل و تحرکی در استان کردستان ایجاد کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 6825

به "قالیباف: ضرورت رسیدگی به زخم کهنه کولبران مناطق مرزی ، نگاه ویژه مجلس به استان های محروم در بودجه 1400 خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: ضرورت رسیدگی به زخم کهنه کولبران مناطق مرزی ، نگاه ویژه مجلس به استان های محروم در بودجه 1400 خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید