ماموریت رادیو معارف شبهه زدایی از اعتقادات است

به گزارش وبلاگ خرید، معاون صدای رسانه ملی معتقد است ماموریت رادیو معارف شبهه زدایی از اعتقادات به همراه صیانت از اصل رسانه است.

ماموریت رادیو معارف شبهه زدایی از اعتقادات است

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو، حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی به مناسبت بیست و دومین سالگرد افتتاح رادیو معارف در بین همکاران و مدیران این رسانه دینی صندلی مهم رسانه را بازگو کرد.

شاه آبادی در این نشست ضمن تشکر از کسانی که برای برافراشته شدن پرچم دین و اندیشه نبوی و شریعت علوی کوشش می نمایند، اضافه کرد: ما در دوران تاریخ شاهد جنگ حق و باطل بیشماری بوده ایم و آنچه کار ما را متمایز نموده تغییر رویه ای است که معمولا در برهه های مختلف صورت می گیرد.

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران همچنین بیان نمود: امروز رسانه محل جدی برای کارزار واقع شده است و تکلیف و مسولیت ما بسیار سنگین است و جریان باطل از ظرفیت رسانه استفاده می نماید و دشمنان اساسا پارادایم مدیریتی خود را در این عرصه بر روی عنصر رسانه سوار نموده اند.

وی همچنین به کوشش دشمنان به خصوص در دو دهه اخیر اشاره نموده و گفت بسیاری از تحولات در جهان ریشه در همین استفاده حداکثری دشمن از رسانه داشته است و هر چه بیشتر می رویم عرصه های این نبرد پیچیده تر ، دقیقترو هجمه ها و ضربه ها کاری تر می گردد؛ تا جایی که بسیاری از تحولات خود را در جهان رقم می زنند و با استفاده از ظرفیت رسانه به اهداف خود می رسند و این ظرفیتی است که دشمن به وجود آورده و خود در آن نقش داشته است.

شاه آبادی در ادامه این نشست گفت : شما به عنوان کسانی که در این عرصه کوشش دارید می دانید خود صدا و سیما در یکی دو دهه اخیر کانون این هجمه واقع شده و این مجموعه (صدا و سیما) به عنوان نهاد تاثیرگذار جایی که پرچم در دست گرفته و از حریم ولایت و اندیشه دینی حمایت می نماید با تمام وجود به مدلهای مختلف به آن حمله شده است.

وی بیان کرد: دشمن در صورت اختلال در صدا و سیما دهها قدم به جلو برداشته و اگر این سیستم مختل گردد دشمن کار خود را می نماید که از جمله آنها می توان به فضای مجازی اشاره نمود که امروزه محل بسیاری از هجمه ها شده است.

شاه آبادی نقش رادیو معارف را در شبهه زدایی اعتقادی مهم دانست و گفت: یکی از مهمترین منفذها ایجاد شبهات اعتقادی و دینی است. این شبهات و تزلزلی که ایجاد می گردد به یکباره همه این آورده ها و داشته های آن را مضمحل می نماید. رادیو معارف یکی از وظایفش مبارزه با این شبهات است و در کنار آن ماموریت صیانت از اصل رسانه یاری به اعتقادات دینی مردم و خانواده ها است.

وی بیان کرد: ما معتقدیم مخاطبان رادیو معارف آحاد مردم است نه قشر خاص همه همکاران بدانند که یک به یک این فعالیتها موجب راهبری افراد خواهد بود و کارآمدی آن را افزایش می دهد.

شاه ابادی اظهار کرد: همه برنامه های رسانه ملی باید معطوف به این عنصر باشد که ما در یک خلا برنامه فراوری نمی کنیم در فضای خلائی نیستیم. گذشت زمانیکه ما شرایط بدون رقابت داشتیم امروز واقعا داستان از رقابت گذشته و الان دشمن وجود دارد عرصه رقابت نیست عرصه جنگ است و همه اندیشه ها محل هجمه است و یک سبک زندگی دیگری برای کشور طراحی شده و هر لحظه خودش را به نحوی به همه نشان می دهد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2980

به "ماموریت رادیو معارف شبهه زدایی از اعتقادات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت رادیو معارف شبهه زدایی از اعتقادات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید