مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند ، ضاربان همچنان آزادند

به گزارش مجله بای بلاگ، پدر محسن قاسمی، قهرمان کشتی آسیا و جام جهانی کشتی فرنگی می گوید ضاربان پسرش از داعشی ها هم بدتر هستند.

مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند ، ضاربان همچنان آزادند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، جهانگیر قاسمی اظهار کرد: پس از اینکه با نظر پزشکان محسن را به خانه خودمان در بروجرد بردیم دوباره او را به بیمارستان لاله آوردیم و شرایطش مثل قبل است و تعریفی ندارد.

وی ادامه داد: واقعاً الان درد ما یکی نیست و علاوه بر اینکه پسرم را از دست داده ام، ضاربان نیز از همان اول با وثیقه 90 میلیون تومانی آزاد شده اند و این موضوع خانواده ما را زجر می دهد.

قاسمی افزود: فیلم دوربین مدار بسته کمپ ترک اعتیاد که توسط آقایان صاحب کمپ حذف شده بود را توسط پلیس فتا بازیابی کردیم که پسرم را مثل داعشی ها کتک زده اند و چند هفته پس از دیدن فیلم ها فقط کار خانواده ما گریه و زاری بود.

وی با تاکید بر اینکه ضاربان پسرم از داعشی ها هم بدتر هستند، افزود: شاهد داشته ایم، فیلم ها، نامه پزشکی قانونی، صورت جلسه پاسگاه و... اما با این حال سه ضارب فقط وثیقه 90 میلیون تومانی برای هر سه نفر گذاشته اند.

پدر محسن قاسمی تاکید کرد: مگر می شود با این همه مدرک این سه ضارب آزاد شوند؟ آیا این حق قهرمان مملکت است که این گونه او را کتک بزنند و حقش هم پایمال شود؟

وی گفت: از رئیس قوه قضائیه و مسئولان قضائی استان توقع داریم که به این پرونده ورود کنند و اجازه ندهند حق پسرم ضایع شود و ضاربان به سزای عملشان برسند. واقعاً درد ما بیشتر می شود وقتی فیلم های کتک خوردن پسرم را می بینیم و از طرفی ضاربان با خیال راحت آزاد هستند.

محسن قاسمی که سابقه قهرمانی آسیا در وزن 75 کیلوگرم و قهرمانی جام جهانی کشتی فرنگی به همراه تیم ملی را در کارنامه دارد، 10 بهمن برای ترک اعتیاد به کمپی در بروجرد می رود که طبق گفته خانواده اش در آنجا مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و به کما رفت.

mahsanblog.ir: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

1com.ir: مجله کامپیوتر | مجله کاربردی فناوری در صنعت گردشگری

heevblog.ir: هیو بلاگ | سیستم مدیریت محتوای هیو بلاگ

dabiblog.ir: دَبی بلاگ، سیستم مدیریت محتوای دَبی

persinablog.ir: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 2465

به "مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند ، ضاربان همچنان آزادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثل داعشی ها پسرم را کتک زده اند ، ضاربان همچنان آزادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید