مطهری: وزارت کشاورزی از خودش اختیاری ندارد

به گزارش مجله بای بلاگ، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی ازاختیارات وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صمت رفته است، وزارت خانه ای که صاحب ندارد. چه کسی باید مطالبات کشاورزان را پیگیری کند.

مطهری: وزارت کشاورزی از خودش اختیاری ندارد

به گزارش خبرنگاران، اردشیر مطهری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از علی خضریان به خاطر طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی گفت: یکی از مسائل اساسی کشور ما مشکل کشاورزی و دامداری است. بارها و بارها تاکید و از مسوولان ذی ربط پیگیری کرده ام. متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی در ساحت ماموریت و مسئولیت اختیار ندارد. بخشی از اختیارات وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت مربوط است. وزارت خانه ای که صاحب ندارد و آدم نمی داند باید یقه چه کسی را بگیرد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کود اوره به 500 هزار تومان رسیده است، پیشنهادم این است تدبیری کنید و علی الحساب اعتبار تزریق کنید. بسیاری می گویند آقای م وارد کننده کود است باید شفاف شود که این آقا کیست و چرا فقط او کود وارد می کند؟ مردم از انتقاد ما مجلسی ها به ستوه آمدند و می پرسند چرا اجرا نمی کنید.

مطهری در ادامه تذکر خود اظهار کرد: آقای خاوزای وزیر خوبی است ولی اختیاری ندارد. وقتی درباره سیلوهای شهرستان خودم از او پرسیدم گفت که اختیارش با وزارت صمت است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در انتها تذکر خود خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: 20 روز است که استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور را تقدیم هیات رئیسه کردیم، یک نفر به نام آقای کولیوند در مجلس دنبال نمایندگان راه افتاده و می گوید که امضاها را پس بگیرید، اگر کولیوند کار چاق کنی می کند ایشان را به مجلس راه ندهید.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

banima.ir: بانیما | مجله گردشگری و مسافرتی بانیما

kurdeblog.ir: وبلاگ سرگرمی و بازی، مجله سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: buy-blog.ir شناسه مطلب: 4092

به "مطهری: وزارت کشاورزی از خودش اختیاری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: وزارت کشاورزی از خودش اختیاری ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید